JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

O BACHOVĚ KVĚTOVÉ TERAPII

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE

JAK OBJEDNAT BACHOVU TERAPII? 
JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII? 


Bachovu květovou terapii, neboli přírodní antidepresiva vyvinul v roce 1928 Britský lékař Edward Bach. Fungují podobně jako homeopatie a bioinformační bylinné tinktury. Bachova terapie se primárně věnuje harmonizaci psychiky. Naše harmonizovaná psychika má přímí vliv na naše fyzické tělo. Pomocí správně sestavené individuální terapie dokážou Bachovy kapky pomoci jak od psychických, tak i od fyzických obtíží.

Jak Bachova terapie funguje?
Pomocí každodenního užíváním, do svého těla dostáváme přirozenou přírodní vibraci „síly“, která je velmi příbuzná naší vlastní, původní zdravé a přirozené vibraci. Pomoci bioinformace (vibrace) se naše tělo snadněji rozpomene a naladí na původně přirozený a zdraví* stav. Užíváním se postupně obnovuje přirozený stav pohody, harmonie a plného psychického i fyzického zdraví.

Jak se Bachova terapie míchá?
Bachova terapie se míchá na míru, dle vašich individuálních potřeb z 38 esencí. Jedná se o volně rostoucí evropské stromy a byliny, které každý z nás dobře zná (bříza, řebříček, topol, modřín, vinná réva a podobné). Individuální mix k vnitřnímu i zevnímu užívání obsahuje obvykle kombinaci 7 esencí, které napomáhají harmonizovat a léčit* váš akutní, nebo chronický stav.

Bachovu terapie lze užívat preventivně, dlouhodobě, jako doplněk léčby či jako samostatnou léčbu. Pomáhá při akutních i chronických stavech.


Bachova terapie pomáhá:
- dospělím
- dětem starším 12 let
- dětem mladším 12 let (včetně novorezenců a kojenců)
- těhotným ženám
- postiženým, seniorům, umírajícím... (Využijte objednávkový formulář pro druhou osobu)
- zvířatům
- při kožních obtížích tipu ekzém, lupénka, akné, bércové vředy...


Bachovy kapky na míru si můžete objednat ZDE!

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.