JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

BACHOVA TERAPIE - PRO DOSPĚLÉ

BACHOVA TERAPIE PRO DOSPĚLÉ A DĚTI STARŠÍ 12 LET

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE.

CO JE TO BACHOVA TERAPIE?
JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII?

Bachova terapie nabízí celostní péči, primárně o psychické zdraví* a při psychosomatických obtížích. Při dlouhodobém užívání má celostní harmonizační vliv na každého uživatele.

Vyplňte objednávkový formulář pro dospělé a starší 12 let (ZDE!)


Ať už jsou vaše psychické či fyzické obtíže jakékoliv, díky komplexní nabídce Bachovy terapie, vám na základě objednávkového formuláře nebo soukromé zpeávy sestavím terapii, která vám sedne přesně na míru vašich potřeb.

Bachovu terapii lze užívat na akutní i chronické obtíže.

Na Bachově přírodní terapii si nelze vybudovat závislost, ani se jí není možné předávkovat. Je velmi šetrná i k nemocným a k uživatelům chemických léků. Nejsou známé žádné kontraindikace s chemickou ani jinou bylinou léčbou.


Nejčastěji mají lidé zájem o Bachovu terapii pro harmonizaci:
- Fyzického těla v případě, že trpí na migrény, nespavost, panické ataky, záchvatové stavy úzkosti, při psychosomatických problémech – bolesti břicha. Používají se jako psychická podpora při léčbě fyzického těla, po úrazech na zpracování šoku, při zjištění vážného onemocnění, jako příprava na operaci, či psychická podpora rekonvalescence. Terapie je vhodná i pro umírající (nemocné, či přestárlé) příkladně pro vyrovnání se se smrtí, pro truchlící i umírající. Terapie lze podávat i lidem v kómatu, tělesně či mentálně postiženým umírajícím nebo předčasně narozeným. Bachova terapie vás přirozeně podpoří při hubnutí, detoxikaci, nebo odvykání ze závislosti.

- Psychického těla v případě, že trpí prožíváním různých strachů, stresu, při fobiích všeho druhu, na stavy úzkosti, po hladší průběh vysazování chemických antidepresiv, pro podporu zpracování traumatických životních situací, pro děti i dospělé, kterým se rozpadá rodina - rozvod či úmrtí blízké bytosti, v přechodových fázích života - nová škola, nová práce a podobně. Slouží jako podpora při životních změnách a při důležitých rozhodnutích, nebo jako podpora soustředěnosti a koncentrace – kapky jsou oblíbené u studentu při zkouškovém období.

POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZAHRNUTO V CENĚ TERAPIE (VIZ CENÍK)


Vyplňte objednávkový formulář pro dospělé a starší 12 let (ZDE!)Nebo vyberte jiný formulář z nabídky niže:


Objednávám terapii pro sebe a jsem dospělí/á či starší 12 letObjednávám terapii pro sebe a jsem těhotnáObjednávám terapii pro dítěObjednávám terapii na kožní obtížeObjednávám terapii pro zvíře

Míchání Bachovy květové terapie na dálku, bez nutnosti osobního setkání...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.