JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

BACHOVA TERAPIE - KŮŽE

BACHOVA TERAPIE PŘI KOŽNÍCH PROBLÉMECH

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE.

CO JE TO BACHOVA TERAPIE?
JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII?

Bachova terapie se osvědčila při léčbě mnoha kožních projevů. V terapii se užívá vnitřně i zevně a tím zaručuje léčbu přímo psychosomatických spouštěčů kožních obtíží. 

Nejčastěji si pomocí Bachovy terapie lidé léčí*:
- ekzém
- lupénku
- akné
- kopřivku
- opruzeniny u dětí
- plané neštovice u dětí
- bércové vředy
- proleženiny
- při vlasových lupech
- eliminace padání vlasů
- podpora obnovení růstu vlasů

U problémů s vlasy a vlasovou pokoškou je obvykle nutná i životní změna. Jelikož naše chytré tělo prvotně přestává vyživovat nepotřebné (vlasy, nehty...). Vypadávání vlasů je často spojeno s dlouhodobím stresem či špatnou životosprávou. K potřebným životním změnám vám může posloužit individuální terapie.

Bachova terapie se na kožní obtíže míchá pomocí propracované a ověřené psychosomatické mapy těla, kterou vyplníte v objednávkovém formuláži (ZDE!).


Jak terapii užívat?
Individuální mix Bachovy terapie se nakape do přípravku, který se poté každodenně vtírá do kůže na postižených místech. Bachovy kapky pro léčbu kůže obsahují 10 ml tinktury na zevní užití. Podle konzultace si tinkturu nakapete do doporučeného krému, tekutého pudru, gelu či bylinné vody. Pro skutečný a dlouhodobý účinek, musíte léčbu podpořit i užíváním vnitřním. Tinkturu na vnitřní užití je nutné polykat každodenně alespoň 90 dní bez přerušení v dávkování 8-10 kapek v průběhu dne. Kapky se ředí vodou v poměru 1 kapka na cca 100 ml tekutiny. Tekutinu s Bachovou květovou terapií nechte alespoň 2 minuty odstát a pak ji popíjejte v průběhu celého dne.

Léčivá informace z Bachovy bioinformační terapie, léčí psychosomatickou příčinu vzniku kožního projevu. I když projevy vymizí dřív než za 90 dní, pokračujte v polykání a ideálně i v mazání po dobu alespoň 90 dnů. Jen tak máte naději, že se obtíže nebudou vracet. 


U některých jedinců jsou problémy s ekzémem či jinými projevy kožních obtíží na dlouhodobou léčbu a je ideální, když klient přijde i na hlubinou terapii.

Bachova terapie je pro někoho mimořádně účinnou, pro jiného zas pouhou podporou na cestě k uzdravení*. Kožní problémy obvykle úzce souvisí s disbalancí vnitřních orgánů (zvláště jater) či s potlačovaným vnitřním napětím a vztekem, který lze uvolňovat pomocí dynamických meditací. Velký vliv má na kůži i náš způsob stravování, používaná kosmetika, či prací prášky.

TERAPIE NA KOŽNÍ OBTÍŽE SE MÍCHÁ V CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉM SETU - MALÁ A VELKÁ BACHOVA KVĚTOVÁ TINKTURA, POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZDARMA

Vyplňte objednávkový formulář při kožních problémech (ZDE!)

Nebo vyberte jiný formulář z nabídky niže:


Objednávám terapii pro sebe a jsem dospělí/á či starší 12 letObjednávám terapii pro sebe a jsem těhotnáObjednávám terapii pro dítěObjednávám terapii na kožní obtížeObjednávám terapii pro zvíře

Míchání Bachovy květové terapie na dálku, bez nutnosti osobního setkání...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.