JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

BACHOVA TERAPIE - PRO TĚHOTNÉ

BACHOVA TERAPIE PRO TĚHOTNÉ A DĚTI MLADŠÍ 12 LET

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE.

CO JE TO BACHOVA TERAPIE?
JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII?

Jelikož je Bachova terapie velmi šetrnou přírodní bioinformační terapii, příbuznou a podobnou homeopatii, lze tuto terapii bez omezení a dlouhodobě užívat i v době těhotenství. Velmi dobře na Bachovu terapii reagují i malé děti. Užívání terapie není nijak věkově omezeno. Miminka ji mohou začít užívat hned po porodu, příkladně na dočištění a uvolnění velkého emočního zážitku zrození, které dítě plně vnímá a prožívá.

Kapičky stimulují a harmonizují hlavně psychiku. Pomáhají ženám, které touží po početí miminka a z nějakého důvodu to nejde úplně hladce. Popřípadě ženám, které se vyrovnávají s faktem, že miminko mít nemohou, miminko potratily nebo jim dítě umřelo.

V emočně silnějších situacích je vždy lepší navštívit těhotenskou či hlubinnou terapii*, která může být podpořena Bachovou květovou terapii. 

Kapky lze v průběhu těhotenství užívat preventivně pro harmonizaci psychiky, či jako podporu při průchodu psychicky náročnými situacemi, které v těhotenství mohou nastat.

Terapie lze předběžně sestavit jako:
- přípravu na porod
- pro podporu sebejistoty a uvolnění strachů, které by v procesu porodu mohli eventuálně překážet

S užíváním kapiček můžete začít ihned a užívat je v průběhu celého těhotenství, nebo až na závěr cca 3 týdny před porodem.

Vyplňte objednávkový formulář pro těhotné (ZDE!)

Bachova terapie nemá žádné známe kontraindikace s chemickými léky a výborně doplňuje většinu přírodních terapií.

U malých dětí se s Bachovou terapii může začít úplně od narození a to i v případě předčasně narozených miminek, které potřebuji dvojnásobnou podporu, aby svůj vývin bez problémů dokončili.

U dětí do 12 let, v mnoha případech doporučuji kombinovanou terapii, kdy kapky užívají jak děti tak i rodiče. Děti svým přirozeným projevem často ukazují stav rodinného prostředí a své potřeby. Pokud těmto signálům rodič dobře porozumí, můžou výrazně ovlivnit harmonii vztahů v rodině a tím samozřejmě podpoří zdravý vývoj svého dítěte po všech stránkách. 
Vyplňte objednávkový formulář pro dítě mladší 12 let (ZDE!)

Terapie může pomoci u často, či vážně nemocných dětí. Pomůže jim zharmonizovat nitro a tím přirozeně obnovit samoléčebné efekty v jejich mladém těle.

Nejčastěji mají lidé zájem o Bachovu terapii pro harmonizaci:
- V těhotenství v případě, že potřebují podpořit schopnost otěhotnět, trpí nevolností a závratěmi v těhotenství, při těhotenské cukrovce, pokud trpíte strachem z porodu, strachem o nenarozené miminko, přehnanou ochranou a úzkostlivou péčí o své dítě, při poporodním splínu, při projevech popo-rodních depresí, při ztrátě partnera v těhotenství, v případě těžkého a bolestivého porodu, potratu, porodu mrtvého dítěte, úmrtí dítěte. Bachovky mohou sloužit jako podpora v šestinedělí, podpora kojení, nebo jako podpora při péči o dítě – příkladně při pociťované ztrátě psychické či fyzické ener-gie a v mnoha dalších situacích...

- U malých dětí do 12 let v případě, že se vracející chronické zdravotní obtíže, nespavost, plačtivost, záchvatové stavy paniky, vzteku nebo má dítě agresivní jednání. Bachovky pomáhají v případě výskytu nočního pomočování, silných strachů, nočních děsů, bojácnost, nejistoty a studu, nebo v případě sourozenecké žárlivosti, životní změny – odchod do školky/školy, nebo při odvykání z dudlíku. Bachova terapie je vhodným pomocníkem i pro náročnější situace v životě dítěte, jako je příkladně rozvo-du rodičů, smrti blízké bytosti a podobně...

POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZAHRNUTO V CENĚ TERAPIE (VIZ CENÍK)


Vyplňte objednávkový formulář pro těhotné (ZDE!)

Vyplňte objednávkový formulář pro dítě mladší 12 let (ZDE!)


Nebo vyberte jiný formulář z nabídky niže:


Objednávám terapii pro sebe a jsem dospělí/á či starší 12 letObjednávám terapii pro sebe a jsem těhotnáObjednávám terapii pro dítěObjednávám terapii na kožní obtížeObjednávám terapii pro zvíře

Míchání Bachovy květové terapie na dálku, bez nutnosti osobního setkání...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.