JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

BACHOVA TERAPIE - ZVÍŘATA

BACHOVA TERAPIE PRO ZVÍŘATA

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE.

CO JE TO BACHOVA TERAPIE?
JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII?

Zvířata na Bachovu terapii obvykle velmi dobře reagují. Tato jemná, ale velmi účinná přírodní terapie dokáže zvířeti vrátit sebevědomí, vyrovnat se se stresem či životní změnou a celkově zvíře harmonizuje po psychické, ale i fyzické stránce. 

U zvířat, stejně jako u lidí doporučuji užívání Bachovy terapie alespoň 30 dní bez přerušení při akutních obtížích, popřípadě 90 dní při potížích chronických.
 
Nezapomínejte, že zvíře se často chová instinktivně a reaguje více na vaší energii (vyzařování) než na vaše slova. V mnohých případech jsou zvířata nemocná, či psychicky rozladěná kvůli necitlivému a neempatickému chování lidí, nebo takzvaně přejímají problémy člověka na sebe.

Vždy si dejte otázku, kdy obtíže začaly a co je asi spustilo?

Indicie hledejte u sebe a v okolí zvířete. V Bachově terapii se nikdy neřeší následky, ale řeší se spouštěče a důvody proč je stav jiný, než harmonický a zdravý.

Užívané množství není nijak závislé na hmotnosti zvířete.

Stejné dávkování užívá křeček i kůň. Jelikož se jedná o bioinformační terapii, která je velmi příbuzná homeopatii, její úspěšnost závisí spíše na četnosti užití, nežli na množství užívané látky.

Jak aplikovat zvířeti kapky?
Pokud to lze, užívá zvíře 5 kapek 5 krát denně, plus se mu může nakapat do misky s vodou, aby se s každým napitím vibrace - bioinformace do zvířete dostala. U mnoha zvířat nelze dávku aplikovat přímo do tlamy pomocí kapátka (příkladně u koní). Pak je vhodné několik kapek nakapat na chleba, nebo jiný savý pokrm a dát zvířeti sníst. Popřípadě můžete dát kapky do lahvičky s rozprašovačem, ale POZOR! - rozprašovač vytváří tlak, na který jsou zvířata obvykle přecitlivělá.
Pokud netrávíte se zvířetem celé dny, pokuste se o zprostředkování co nejčetnějšího užití. Aby terapie mohl být úspěšná, musí dostávat zvíře kapky každodenně, alespoň po dobu 30 dnů.

Jak zvýšit efektivnost terapie?
Jelikož je majitel zvířete obvykle se zvířetem “energeticky“ propojen, je v mnoha případech účinné, když majitel užívá kapky společně se svým zvířetem. Příkladně v situacích, kdy se zvíře nesoustředí na výcvik - často se jedná o nesoustředěnost trenéra, který potřebuje více mentální podpory na kterou se zvíře snadněji naladí... a tak podobně.

Nejčastěji mají lidé zájem o Bachovu terapii pro harmonizaci zvířete:
- Při nestandartním chováním zvířete, příkladně po nějaké stresové či traumatické události, při změně majitele či prostředí, při cestování se zvířetem - zvracení v autě, příprava na převoz ve vozíku či kleci, v případě agresivního, ustrašeného či úzkostného chování a v podobných situacích. Kapky lze podávat i jako doplňkovou léčbu při chronických obtížích různého tipu.

POŠTOVNÉ A BALNÉ JE ZAHRNUTO V CENĚ TERAPIE (VIZ CENÍK)

Vyplňte objednávkový formulář pro své zvíře (ZDE!)

Nebo vyberte jiný formulář z nabídky niže:


Objednávám terapii pro sebe a jsem dospělí/á či starší 12 letObjednávám terapii pro sebe a jsem těhotnáObjednávám terapii pro dítěObjednávám terapii na kožní obtížeObjednávám terapii pro zvíře

Míchání Bachovy květové terapie na dálku, bez nutnosti osobního setkání...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.