JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

TERAPIE PRO UŽIVATELE PSYCHOPHARMAK

KONZULTAČNÍ TERAPIE* PRO UŽIVATELE “LÉKŮ“ NA PSYCHIKU
Čas: max. 2 - 3 hod. 
KONTAKT A CENÍK

Pro uživatele antidepresiv nabízím konzultačně meditační terapii* – při které lze cíleně uvolňovat emoční napětí a uvědomovat si vrstvy vlastních emocí. V kombinaci s Bachovou květovou terapií (druh přírodních antidepresiv) se v mnoha případech daří dávky chemických antidepresiv snižovat, někdy i nahrazovat* (záleží na mnoha okolnostech).

Nejsem příznivcem, ani odpůrcem žádných chemických "léků" na psychiku. Všechny možnosti, jak se svým nitrem zacházet jsou v pořádku, jestliže jsou v souladu s naším vnitřním nastavením.

Psychopharmaka nejsou v případě vnitřní disbalance jediným řešením a obvykle nepřinášejí vysvobození jaké bychom si přáli. Často od klientů slyším, že vlastně emoce mají, ale nedokážou je nijak prožívat, tím pádem buď padají do apatie, nebo do lítostivosti sami nad sebou.

Pokud se chceme opravdu uzdravit a nechceme dlouhé roky strávit léčbou a pozorováním stále se zhoršujících obtíží je nejvyšší čas začít se zajímat o své nitro. Pečovat o svou vitalitu, učit se rozumět svým stavům a uvolňovat (léky) potlačené emoce, které se v nás jenom hromadí. 

Práce s klienty na „lécích“ je velmi individuální a nedá se všeobecně popsat nějaký postup. V prvních fázích s klienty mapuji jejich aktuální stav a jejich schopnosti pečovat o vlastní nitro. Náplní terapií bývají i různé úkoly, jako zapisovat si emoce a aktivně je prožívat, učit se emoce vyvažovat či vědomě zaměstnávat mysl, aby jste vy vládli jí a aby ona nevládla vám.

Od klientů očekávám aktivní spolupráci. Cílem terapie je obnovit původní přirozenou spokojenost do takové míry, jak je to jenom možné...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.