JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

TERAPIE RADIKÁLNÍHO OPUŠTĚNÍ

Čas: Může být součastí hlubinné i konzultačně meditační terapie*

Odpuštění je jedna z nejúčinějších forem moderní terapie*. Dává nám možnost podívat se na vše prožité z jiné perspektivi. Umožňuje těžit moudrost a uvědomnění z náročných životních situací.

Terapeutická* technika radikálního odpuštění uzdravuje* náš vztah k sobě samým.


Naší sebeúctu, sebelásku, sebehodnotu a další prvky obnovující naší původně přirozenou vnitřní spokojenost. Vztah nás samých plně ovlivňuje naší schopnost tvořit vztahy se svým okolím. Radikální odpuštění harmonizuje vztahy a ulevuje i ve vztazích dávno ztracených. Využívá pravidla, že vztahy netvoříme v aspektu Já a TY, ale tvoříme je v aspektu Já a můj vztah k tobě, Ty a tvůj vztah ke mně. Díky tomu lze vztahovou terapii* provádět individuálně, bez přítomnosti druhého a to i v případech, kdy ten druhý již nežije či je od nás nedosažitelně vzdálený.

Díky radikálnímu odpuštění se z bytosti uvolňuje morální soud. Klienti jsou dle svých možností schopni příjmat věci, lidi i situace takové jaké jsou v upřímné pravdě, bez snahy měnit a manipulovat druhé. Čimž postupně uvolňují tlak, kterým tlačí na sebe i své okolí a nevědomky tak ohrožují svou pohodu nejen ve vztazích.

Techniku radikálního odpuštění lze uplatnit i v případech sebepřijetí.

Radikální odpuštění pomáhá v případech:
- vnitřní sebepřijetí své sexuální orientace
- přijetí svého fyzického handicapu
- své příkladně společensky ostudné minulosti a podobně...
- pomáhá obětem dávného i aktuálního zneužívání či incestu
- může pomoci i světkům traumatické události, kteří z nějakého důvodu tíží pocity viny

Radikální odpuštění pomáhá ženám:
- s přijetím miminka a těhotenství
- po znasilněních
- po potratech a podobných situacích

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.