JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

INDIVIDUÁLNÍ BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

ONLINE OBJEDNÁVKA 

BACHOVY KAPKY LZE NAMÍCHAT NA DÁLKU BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ KONZULTACE

CO JE TO BACHOVA TERAPIE?

JAK UŽÍVAT BACHOVU TERAPII? 


Jak objednat: 

1. možnost - pošlete mi email (karolina@jogaprozitku.cz) nebo zprávu na FB

2. možnost - vyplňte jeden z formulářů níže. Formuláře obsahují několik otázek díky kterým vyzjistím všechny potřebné informace a sestavím vám kombinaci naprosto přesně podle vašich aktuálních potřeb.

Bachovky vám buď mohu předat osobně, nebo poslat poštou.

CENÍK A KONTAKT ZDE!


Vyberte a vyplňte jeden z objednávkových formulářů:
Objednávám terapii pro sebe a jsem dospělí/á či starší 12 letObjednávám terapii pro sebe a jsem těhotnáObjednávám terapii pro dítěObjednávám terapii na kožní obtížeObjednávám terapii pro zvíře

Míchání Bachovy květové terapie na dálku, bez nutnosti osobního setkání...

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.