JÓGAPROŽITKU.CZ


Byli jste spokojení s terapií?

Napište nám svou recenzi na FB nebo vyplňte náš dotazník spokojenosti ať máme vaší zpětnou vazbu.

Poslechněte si
Meditaci ZDARMA!

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE*

Věnuji se převážně individuální hlubinné terapii*, která umožňuje hluboký uvolňující prožitek vědomých i podvědomých omezení a traumat.

Pro klienty, kteří z nějakého důvodu hlubinnou terapii* nemohou či nechtějí podstoupit nabízím lehčí formu meditačně konzultační individuální terapie*. Která je vhodná i pro uživatele antidepresiv nebo pro těhotné ženy.

Dále je možné namíchat individuální Bachovu květinovou terapii, nebo vám udělat hlubinnou energetickou masáž celého těla formou kraniosakrální terapie.

Terapie* vždy plně přizpůsobuji klientovi. Takže se nijak nemusíte vejít do níže zmíněných tematických okruhů terapie*. Níže zmíněná témata, slouží jen pro vaší představu s čím vším a jak, lze pracovat. Pokud chcete jen zrelaxovat nabízím pro každého Meditaci ZDARMA! Za případné sdílení meditace, budu moc ráda.

Pomocí kontaktního okna se můžete objednat na terapii.
Adresu a ceník, naleznete zde!

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.