5denní kurz který nastartuje Vaší přirozenou cestu k

SebeUzdravení
z úzkostí a paniky

Termín konání: 22. 4. - 26. 4. 2024

Hledáte cestu, která by brala ohledy na vaši jedinečnost i senzitivitu a přesto by byla natolik jasná a přímá, aby vás definitivně vysvobodila ze zajetí úzkosti a paniky? Vydejte se na přirozenou cestu SebeUzdravení.

Karolína Kubešová
průvodkyně SebeUzdravení

"Kdo paniku neprožil, nikdy nás nepochopí."

Buďte si jisti, že vím, co prožíváte a chápu, jak je to náročné.

Vím, že si své stavy nevymýšlíte a že to, co se vám děje umí být skutečně pohlcující. I já jsem v období panických atak racionálně věděla, že se nic neděje, ale má niterní reakce byla silnější a nemohla jsem si v tu chvíli pomoci. Mou mysl pohlcovali ty nejhorší scénáře, myšlenky na sebevraždu a do toho všeho svírající bolest fyzického těla.

vyměnit video !!!

12 let

se věnuji tématice úzkostí a panických atak

5 let

mě doprovázela panická ataka mým vlastním životem. Důvěrně znám její sílu i procesy, jak se z úzkostí a panik skutečně uzdravit a už do ní nikdy nespadnout.

6 let

vás úspěšně doprovázím na vaší cestě k SebeUzdravení z úzkostí a panické ataky.

7 let

uběhlo od mého uzdravení a mé poslední panické ataky.

Kudy vede cesta k uzdravení?

Skutečné uzdravení z úzkostí a panik vyžaduje hluboké porozumění tomu, co se s námi děje teď a co se bude dít v budoucnu. Tato znalost vás přirozeně osvobodí od cyklicky se opakujících procesů, protože už nedovolíte, aby k nim znovu docházelo.

6 kroků k SebeUzdravení z úzkostí a paniky, kterými vás na kurzu provedu

místo loga EVOLUTION, moje logo, nebo bez loga

  1. Rozhodnutí: Ukotvíte se v nejdůležitějším rozhodnutí vašeho života - rozhodnutí v SebeUzdravení.
  2. Nalezení cesty k uzdravení: Odhalím vám klíčová témata k SebeUzdravení z úzkostí a paniky, díky kterým se před Vámi poskládá vaše jedinečná cesta k SebeUzdravení.
  3. Porozumění principu: Naučím vás rozumnět principu SebeUzdravení tak, abyste pro sebe volili ty správné techniky v ten správný čas. Trvalé uzdravení z úzkostí a panik vyžaduje hluboké porozumění tomu, co se s námi děje teď a co se s námi bude dít za týden.
  4. Ukončení bloudění: Hluboké porozuměni sobě vás přirozeně osvobodí od cyklicky se opakujících procesů, protože už nedovolíte, aby k nim znovu docházelo. Zjistíte, že jste mnohem blíže ke svému uzdravení, než jste si mysleli.
  5. Ujištění: V malých skupinkách s Vámi důkladně zkonzultuji vaší cestu k SebeUzdravení tak, abyste už nikdy nebloudili a v každé situaci se dokázali jednoduše rozhodnout, co je konkrétně pro vás správná cesta k uzdravení.
  6. Transformace: Odnesete si skutečné uvědomění toho, jak se trvale uzdravit z úzkostí a pánských atak konkrétně vy!

Chci se přidat na
SebeUzdravení z úzkostí a paniky

Termín konání: 22.4. - 26.4.2024

5 denní energetická transformace

V uzavřené FB skupině se vám v průběhu 5 dnů poskládá vaše jedinečná cesta k SebeUzdravení. Prožijete vnitřní BioEnergetickou aktivaci přirozeného SebeUzdravení.

Konzultace v malých skupinkách

Důkladně s Vámi prokonzultuji konkrétně vaší cestu k SebeUzdravení, abyste došli jistým krokem ke svému cíli 

Možnost získat slevu 50% na skupinovou terapii

budete mít jedinečnou možnost získat 3 sezení ve skupinové online terapii (3-6 osob ve skupině) za zvýhodněnou cenu

Soutěž o individuální sezení
v hodnotě 5 500 Kč 

5 z vás se může těšit na nejefektivnější způsob SebeUzdravení v individuálním online sezení s Karolínou

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

...prožili zázrak SebeUzdravení

"Definitivně jsem pochopila svůj problém i možnost řešení. Setkání s Karolínou 100% splnilo svůj účel.

Velmi Vám za tu pěknou zkušenost děkuji.

Klára

"Před dvěma měsíci jsem měla panickou ataku a z úzkosti jsem se trápila několik let, s Karolinou přišla hned veliká změna, začala jsem si věřit, nebála jsem se začít zase fungovat (chození ven, rodina, přátelé) otevřela jsem se, jsem vyrovnaná a mám klidnou mysl . Nemusela jsem sáhnout po antidepresivech. Karolina je neskutečná bytost . Jsem vděčná a děkuji."

Jitka

"Je mi od té doby, kdy jsme se viděly naposledy, stále dobře a ani nevíte, jak jsem za to moc vděčná. Je pro mě ale pořád velkou záhadou i překvapením, co všechno dokáže mysl s tělem."

Lenka

Vaše nejčastější otázky 

Jak bude celý kurz probíhat?

Po přihlášení obdržíte email s pozvánkou do uzavřené Facebookové skupiny, kde bude celý kurz probíhat. 

V pondělí, úterý a ve středu, vždy od 18:00 se můžete těšit na živé vysílání s Karolínou Kubešovou, kde se vám odhalí zcela jiný pohled na niterní spolupráci s úzkostí a panickou atakou. Bez boje a v souladu s vaší duší. Jednotlivá videa si můžete pustit i ze záznamu. 

Ve čtvrtek a v pátek se přesuneme od teorie k praxi, v menších skupinkách s vámi prokonzultují vaší cestu k SebeUzdravení, abyste jistým krokem došli ke svému cíli a úzkosti se stali jen vzpomínkou na náročné období vašeho, jinak spokojeného života. 

Co když se bojím, nebo stydím sdílet a ptát se?

Své otázky můžete v uzavřené Facebookové skupině položit i anonymně, při konzultacích si můžete vypnout kameru.

V případě hodně intimních témat, jako jsou příkladně úzkosti v sexualitě, nebo silné pocity studu, mě můžete kontaktovat individuálně přes Messenger. Z kapacitních důvodů Vás poprosím o stručnost a trpělivost. Moc ráda pomohu, odpovídat budu postupně.

Co když beru antidepresiva?

Antidepresiva ani jiné chemické léky v procesu SebeUzdravení nijak nepřekážejí. Obvykle v průběhu procesu SebeUzdravení sami dojdete do bodu, kdy porozumíte sami sobě a naučíte se se sebou spolupracovat na tolik, že potřeba vysazování antidepresiv přijde sama z vašeho nitra.

Doporučení pro citlivé bytosti! Netlačte na sebe s vysazováním. Nedávejte sami sobě žádná ultimáta, ani konkrétní termíny, od kdy začnete vysazovat. Respektujte svůj stav i své tempo SebeUzdravení.