"Na Karolínu jsem narazila náhodou už asi před rokem,když jsem bojovala s panickou atakou. Našla jsem její krásnou meditaci s motýlem,která mě pomáhala,když mi bylo nejhůře. Mezitím jsem jedla antidepresiva,navštěvovala psychologa,vše k ničemu.

Po roce jsem znovu na Karolínu narazila a už jsem neváhala. Terapie byla naprosto úžasná. Karolína je milá,empatická,strašně moc mi pomohla. Je mi báječně, moje nitro se zklidnilo, paniky zmizely, nervozita a strach také. Jsem moc vděčná. Děkuji"

(Několikaletá panická ataka, hlavně ze spaní a v autě. / celkem 1 terapie)

Lenka, 62 let

"Ani neviete ako ste mi pomohla. Aj keby to vydržalo iba jeden deň už teraz som načerpal energiu. Strašne sa mi uľavilo Vybral som sa sám na cestu autom a prešiel som asi 1 km okolo dediny. Čo som nedokázal už rok. 🙏 Zaspavam a neviem sa napojiť na ten strach akým zaspavam už 4 roky. Dnes som si poriadne oddychol za celý deň. 🙏❤️"

(Panická ataka Martina uvěznila nejen v zahraničí, kam se odstěhoval když byl ještě fit, ale i v bytě z kterého za posledních 7 měsíců v podstatě nevycházel. Čeká nás ještě mnoho práce, ale Martin na terapii reaguje úžasně a je jen otázkou času, kdy se zase po letech podívá do rodného Slovenska / reakce na 1. online terapii, která trvala 90 minut.)

Martin

"Do kurzu jsem vstupovala bez jakýchkoliv očekávání. Workshop měl vysokou úroveň a já si odnesla mnoho poznatků o sobě, o chápání světa, který mne obklopuje, o životě, který žiju. Není to jen chvilková euforie, která odezní s prvním neúspěchem, bolestí, smutkem, opakovanou lekcí. Reálně jsem si uvědomila v přítomném okamžiku, kdo jsem, jaká jsem, jak to ovlivňuje můj profesní i soukromý život."

(Meditační workshop: Spokojené vnitřní dítě / živá akce JógyProžitku)

Šarlota

Děkuji za Vaší důvěru 🙏

Ohodnoťte služby JógyProžitku a podpořte mou činnost svými slovy.

Příkladně: S čím a jak Vám JógaProžitku pomohla, nebo dokonce změnila život? Co se Vám na terapiích / konzultacích / meditacích / kurzech nejvíce líbilo? Nebojte se rozepsat, ráda zveřejním i Vaše několikastránkové příběhy na blogu (nahrajte textový soubor v PDF). Buďte inspirací těm, kteří svou cestu k celistvé spokojenosti teprve hledají. 

Reference terapie

"Téměř celý život navštěvuji terapie a psychology. Od malička jsem úzkostlivý člověk a necelé 4 roky zpátky se mi rozjely i panické ataky. Na Káju jsem narazila náhodně na youtube a musím říct, že to tak mělo být. Tím, že si prošla také panickými ataky ta empatie je úplně jinde než u terapeutů, co to mají jen naučené. Cítila jsem s ní největší posun v práci na sobě a za to velmi děkuji." ❤️

(Panická ataka v kombinaci s hypersenzitivitou tzv. HSP + traumatické dětství z rozpadu rodiny v ranném věku, kompenzované workoholismem)

M.V.

"Milá Kájo, po dvaceti letech s bolestmi zad a hlavy jsem tak nějak tušila, že problém nebude pouze v sezení u počítače a nedostatečném pohybu. I přes mou snahu cvičit a v posledních letech pracovat s myslí, jsem se bolestí nedokázala zbavit. Hlubinná terapie s Vámi mne bolestí konečně zbavila! Jak se ozve v zádech nějaká bolest, okamžitě začnu pátrat, proč asi tak? Naučila jste mne pracovat se svou myslí a se svým tělem. Vždy jsem se u Vás cítila v bezpečí a velmi příjemně. S radostí Vás mohu doporučit všem, kdo vnímají, že zraněná může být krom fyzického těla také duše. Ještě jednou velké díky."

(V dlouhodobé spolupráci (celkem 9 terapií v průběhu jednoho roku) se Evě zharmonizoval život po všech stránkách. Jako jedna z mála vstoupila do terapie protože chtěla, nikoliv pro to, že "musela". Nyní si troufám říci, že Eva skutečně naplno žije svůj potenciál. Pro mě to byla jedna z nejkrásnějších spoluprací 🙏)

Eva, 42 let

"Paní Karolína je sluníčko a člověk s velkým srdcem. O váš problém se skutečně zajímá dokonce i mimo terapii. A hlavně opravdu vám pomáhá. Mám za sebou několik terapií i jinde, bohužel bez výsledku, ale tady se poprvé cítím dobře a vidím zlepšení. Mimo jiné díky jedné terapii jsem schopná konečne po roce a půl braní léků na spaní usnout bez nich, za což jsem jí nesmírně vděčná Děkuji Vám."

Nikola Maliková

"Ke Karolíně jsem přišla s úzkostnou poruchou, silnými depresemi a poruchou osobnosti. Nemohla jsem chodit do školy, ani do obchodů, bála jsem se i vstoupit do tramvaje. Už po první terapii jsem cítila obrovskou úlevu a příliv energie. Karolína mě přivítala s úsměvem na tváři a se srdcem na dlani. Vždy se mě ptá, nejen na to, s čím mám problém, ale i co od té terapie chci a pátráme po nejlepším způsobu jak toho docílit. Dnes jsem přišla domů ze sedmé terapie a v porovnání s tím, jak mi bylo před tím jsem dnes úplně jiný člověk. Do školy chodím, a mám dokonce krásný průměr. Jsem ráda mezi lidmi a úzko mi je jen velmi zřídka. Všem v mém okolí Karolínu z celého srdce doporučuji. Už se k ní přihlásila moje maminka i můj přítel. Jsem moc šťastná, že jsem na ní narazila. Vždy se moc těším na další terapie, je to jako balzám na duši. Je neuvěřitelné jak krásný je život když se na něj díváte zdravýma očima. Chtěla bych tu Karolíně ze srdce poděkovat za všechno, bez ní bych tu možná i nebyla."

(Hraniční porucha osobnosti, od 13 let střídavě na antipsychotikách. Nyní bez léků./celkem 7 terapií v intervalu 2x měsíčně)

Julie, 18 let

"Nikdy jsem u žádného terapeuta nebyla, proto za sebe nemám srovnání. Zato s dcerou ano. A mnohokrát. Takže vím, co mohu očekávat. S paní terapeutkou jsem zažila něco, co nemohu slovy popsat. Bylo to velmi dojemné.

Zbavila jsem se hned na prvním sezení velkého problému. Paní terapeutka pracuje individuálně - s každým podle jeho možností a potřeby..

Poprvé jsem poznala, že terapeut není jen slovo. Jsem moc šťastná a vděčná, že jsem ji poznala.

(Maminka Julie (18 let), kterou mám v terapii s diagnostikovanou hraniční poruchou osobnosti. Jelikož dcera v terapii dělala viditelné pokroky, přišla do terapie i maminka. Skromná, pracovitá a velmi srdečná paní se silným sklonem obětovat se pro druhé. Po uvolnění vnitřní tíhy si v terapii prožila své první samadhi. Jsem moc vděčná, že jsem jí touto rovinou sebepoznáním mohla doprovázet./celkem 1 terapie)"

Magdaléna 49 let

"Ještě jednou mockrát děkuji za Vaší terapii. Bylo to vůbec poprvé, co jsem se do něčeho podobného pustila a musím říct, že mi to otevřelo nový prostor. Nejenom proto, jak se vyrovnat s něčím těžkým, ale i pro sebe samu, sebereflexi, najít si čas pro vlastní prožitky a pracovat s nimi do hloubky. Vždycky jsem se tomu hlubšímu pohledu do sebe spíš vyhýbala a rezonovala s tím, že jsem vlastně strašně racionální člověk. Díky vaší terapii jsem pochopila, že před sebou neuteču a že je lepší to všechno nechat vyplavat na povrch, popsat, definovat, probrečet a nechat plavat... Je zajímavé, že takováto terapie je vlastně krutě krásná. Těžká, ale osvobozující...

Uvidíme, jak to půjde dál, ale cítím se po vaší terapii daleko lépe a hned poté jsem cítím více vnitřního klidu a energie ten svůj život znovu "zvládat".

Děkuji mnohokrát za váš čas a rozhodně se vám ozvu, pokud budu cítit, že se s něčím peru, co sama nezvládám..."

(Odblokování traumatu po potratu miminka/celkem 1 terapie)

Linda, 29 let

"Káju jsem si našla na internetu asi před půl rokem. Dcera (14 let) v té době již 2,5 roku trpěla depresemi, úzkostmi a následně i posttraumatickou poruchou. Měla za sebou i pobyt v léčebně. Pobyt v léčebně dceři nepomohl, bohužel spíše přitížil a i nadále byla ve velmi špatném stavu. Nechodila do školy, nechodila ven ani mezi lidi, bála se jít do obchodu něco koupit a kromě mě s nikým nemluvila. Docházeli jsme k dětskému psychiatrovi, který sice předepisoval dceři léky, ale potřebovala jsem pro dceru i psychologa. Bohužel sehnat dětského psychologa nebylo vůbec snadné a když už se nám to konečně podařilo, tak nám psycholog po první schůzce sdělil, že na na naše problémy nestačí. Začala jsem tedy hledat i jiné alternativy a narazila jsem na Káju. Poté co jsem si přečetla její příběh, věděla jsem hned, že ona je přesně to co moje dcera potřebuje. 

A skutečně s Kájou to bylo jiné. Nic nevzdávala, bylo jí jedno jestli dcera přijde na schůzku s ní s dobrou nebo špatnou náladou, vždy byla pozitivní a snažila se dceři pomoc zvládnout její stavy. Dnes je to tak půl roku, co dcera začala ke Káje chodit, a i když není vše stoprocentní rozhodně udělala dcera velké pokroky. Je schopná vyjít mezi lidi, zajít si do obchodu nakoupit, ale hlavně začala zas téměř po třech letech opět chodit do školy. Jak jsem již psala, nic není stoprocentní, ani její docházka ve škole, ale vzhledem k tomu v jak hodně špatném stavu dcera byla když jsem jí poprvé ke Káje přivedla musím říct, že je to velký úspěch. Zároveň Kája pomohla i mně jakožto rodiči. Samozřejmě jsem si nevěděla rady, jak s dcerou jednat, co dělat nebo nedělat. Ale Kája mi vždy po každé terapii s mou dcerou zavolá a vše se mnou probere, případně řekne co by šlo dělat líp nebo jinak. Taky mě hodně motivuje a rozhovory s ní mi vždy dodávají sílu."

(Slova maminky 14 leté slečny, která je nyní v mé terapeutické péči)

Bára

"Dobrý den, Karolínko.
Moc děkuji za ten láskyplný včerejší čas a za vaše vedení. Dnes se cítím nadějeplně a když se podívám do tabulky, tak to jsem se teda vibračně vyšvihla.
Dekujiiii ❤️ Děkuji ❤️ Děkuji ❤️ Těším se dál. Milada"

(Psychosomatické ochrnutí a celková ztráta soběstačnosti. Milada je bez lékařského nálezu. Nikdo neví proč je v podstatě ležák. Podstoupila několik operací, ale žádná jí nepostavila zpět na nohy. V terapii se nám daří postupně nacházet duševní příčiny její ztrati mobility a samostatnosti. / aktuálně je po 2. online terapii fyzicky ještě ne, ale psychicky se Milada krásně zvedá. Držme jí palce!)

Milada

"Terapie jsem začal navštěvovat primárně kvůli svému dřívějšímu problému se střevy které mi lékaři diagnostikovali jako ulcerózní kolitidu. Díky terapiím jsem zjistil že tento problém přímo souvisel s mým prožitým traumatem s dětství. Trauma jsem díky terapiím a skvělému přístupu Karolíny vyléčil a tím i svá střeva. Moc Děkuji Karolíno :-) "

(Ulcerózní kolitida)

Libor, 26 let

2/2 "Karolíno, mám nové výsledky rozboru krve. Hodnota xxxxxxxx se od ledna snížila z 360 na 116 (zdravy člověk má do 50). Míval jsem i 1400. Krev je výborná, naprosto všechno v pořádku. I hodnoty, které lehce prekracovaly meze se srovnal Zvýšil se mi obsah železa v krvi a totálně snížil zánětlivý faktor.

Takže lékařská věda potvrzuje můj subjektivní pocit, že jdu po dobré cestě. Jsem vám za to moc vděčný."

(Ulcerózní kolitida s podezřením na rakovinu tlustého střeva s prognózou plánované amputace tlustého střeva./po 6.terapii)

Štěpán

2/3 "Dle nových odběrů:

Žádné patologické změny v krevních odběrech, žádná zvýšená hladina onkomárků a z ulcerózní kolitidy zbyl už je hemeroid. Moc děkuji."

(Ulcerózní kolitida s podezřením na rakovinu tlustého střeva s prognózou plánované amputace tlustého střeva./po 8. terapii)

Štěpán

"Chtěla bych vám moc poděkovat za všechny loňské terapie, které mi opravdu moc pomohly.

Musím se vám pochlubit s výsledky operace, protože dopadla úplně skvěle!

...přesto že vím, že ty kroky jsem musela udělat já sama, tak jste mi byla velkou oporou a moc Vám za to děkuji."

(Rakovina ženských orgánů)

Marcela, 22 let

"Od třiceti let vědomě vnímám vnitřní neklid a vím že se točím v kruhu - ve vztazích, v práci a vůbec. Většinou to končí depresí. Klasická terapie přes pojišťovnu byla kontraproduktivní - univerzitní diplom sám o sobě nepomáhá.

Letos jsem na doporučení oslovil Karolinu a už po prvních pěti minutách v seznamovacím videohovoru jsem věděl, že rezonujeme na stejné vlně a že mi právě ona má co dát. Že ví, co já potřebuju vědět.

Prvrní terapie byla dlouhá, doslova jsem se u ní zapotil, tekly mi slzy, chvěl jsem se a mé staré já se otřásalo v základech. Ale domů jsem se vracel s velikou lehkostí a radostí. Teď mám za sebou dvě terapie a těším se na třetí. Z každé terapie si odnáším vědomé poznatky a to podvědomé prozření si musí chvíli sedat - ale funguje to. Do teď jsme řešili odrazení útoku zvenčí, vstupování do nových situací beze strachu, že selžu, odložení závislosti na druhých, konání z vlastního přesvědčení a sebeuznání. Napříště bych se rád zaměřil na téma sebepřijetí.

Po dvou měsících od prvního kontaktu s Karolinou pociťuji všeobjímající klid a vím, že nové situace vnímám jinak a řeším je lépe než doposud. Byť je přede mnou ještě kus práce, díky Karolíně jsem konečně na správné cestě. Díky!"

(Honza na terapii dojíždí 150 km. Původně jsem plánovali spolupracovat online, po úvodní 30 minutové konzultaci se Honza rozhodl, že si udělá výlet do Prahy. / Celkem 2 terapie v intervalu 1x měsíčně)

Jan

"Terapie pro mě byla velice účinným "probuzením" v mé životní situaci, o pár dní později jsem definitivně pochopila svůj problém i možnost řešení. Nyní nemám potřebu další terapie. Naše setkání 100% splnilo svůj účel. Velmi Vám za tu pěknou zkušenost děkuji.

Užijte si zbytek léta a mějte se hezky, jste moc fajn žena a Vaše práce dává smysl."

(cyklické opakování situací z předchozích partnerských vztahů. Pocity bezmoci, strachů a nedůvěry v novém partnerství /celkem 1 online terapie přinesla překvapivá a účinná řešení)

Klára, 36 let

"Mám potřebu ti napsat. Nejak se mi promítá v hlavě ta moje cesta. Karolí cítím opravdu velkou potřebu ti říct, jak moc ti děkuji za všechno. Naučila jsi mě tolik, mám někdy pocit ze se blížím do konce, i když mám ještě sem tam zmatené chvíle, ale je to mnohem lepší. Díky tobě jsem bez léků! Díky tobě dokážu ty nejhorší situace obstát! Nevím jestli si to uvědomuješ, ale zachraňuješ lidem životy! Jen jak to píšu se mi chce dojetím brečet, tvoje práce má smysl, i když někdy jsem vnitřně nas*aná, že to říkáš tak jednoduše a nejde mi to :D Cítím v hloubi srdce že už krize končí a snad to zvládnu a ustojím. Nikdy dřív bych nevěřila, že bych se z toho mohla dostat. Neskutečně si mi pomohla a děkuji Bohu že mi dal do cesty jako průvodce tebe. Díky Karolí, Ze srdce opravdu DÍKY a těším se na další terapii.."

(Bipolární porucha, dříve se léčila s laktační psychózou na psychiatrii. Dnes bez léků.)

D.C.

"Před dvěma měsíci jsem měla panickou ataku a z úzkosti jsem se trápila několik let, s Karolinou hned po první terapii veliká změna, začala jsem si věřit, nebála jsem se začít zase fungovat ( chození ven, rodina, přátelé ) otevřela jsem se, jsem vyrovnaná a mám klidnou mysl . Nemusela jsem sáhnout po antidepresivech. Karolina je neskutečná bytost . Jsem vděčná a děkuji."

(2 online terapie a z Jitky je opět samostatná a sebevědomá žena. Jen tak dál a děkuji za důvěru)

Jitka, 38 let

"S paní Karolínou jsem se setkala nejdříve online a poté osobně na hlubinné terapii. Měla jsem konečně pocit, že někdo rozumí mému problému. Atmosféra během terapie byla velmi příjemná a měla jsem pocit bezpečí. Paní Karolína je velmi empatická a příjemná a je to člověk na správném místě, který se snaží opravdu pomoci a přijít problému na kloub. Kontaktovala mě i po terapii a zajímala se o to, jak se cítím! Terapii sní v jakékoli formě mohu vřele doporučit, určitě nešlápnete vedle. Moc děkuji za Vaši práci :-)"

(Panická ataka z posttraumatického stresu, odblokování omezené schopnosti cestovat a chodit do společnosti./celkem 2 terapie)

Nikol, 30 let

"S Karolínou řeším své problémy se stresem a úzkostnou poruchou, která mě omezuje v životě. Karolína je skvělým průvodcem, který umí velmi dobře vysvětlit, co se člověku děje, proč a kam se vydat, aby bylo lépe. Ještě mám před sebou kus cesty, ale Karolína je na ní velkým milým pomocníkem!"

(Maminka 13 letého mentálně postiženého chlapečka se s úzkostnou poruchou poprvé setkala před 12 lety, když do celkově vyčerpávající situace z péče o postižené miminko přišel ještě rozpad manželství. Tenkrát svou paniku zaléčila chemicky. K plné uvolněnosti se ale nevrátila a když se po letech začala panika vracet, hledala pro sebe alternativnější cestu k uzdravení. Evina hluboce uložená traumata se nám daří postupně uvolňovat a tím se postupně uvolňuje i 12 let přetrvávající vnitřní napětí.)

Eva, 43 let

"Dobrý den, po terapii se zase cítím o něco lépe. Dokonce včera jsem byla na kontrole u paní psychiatricky a dohodly jsme se na snížení dávky i toho druhého léku, takže pomalu začnu vysazovat.

Děkuji moc za vše. Cítím, že to zvládnu🙂"

(Bipolární porucha zaléčená psychofarmaky, nyní se objevila zdravotní komplikace, která neumožňují pokračovat v užívání léků v takové míře. Veronika úspěšně a postupně vysazuje léky, které jí do teď vytvářeli pocit jistoty. Díky terapii si buduje nové přirozené (nechemické) opěrné body.) 

Veronika, 24 let

"Karolíno za 30 minut s váma jsem se toho dozvěděla o sobě víc než za 3 sezení u psycholožky. Promyslím ty termíny a zítra vám napíšu, ale už teď moc děkuji. "

(Silné úzkosti, depersonalizace a derealizace. Pravděpodobně následek drogových experimentů z puberty / 30 minutová úvodní online konzultace)

Lenka, 25 let

"Silně uvažuji o změně mé dosavadní terapeutky, protože s vámi mám pocit, že se něco skutečně efektivně vyřeší, protože mi vyhovuje více Váš přístup. Praha je pro mne trochu z ruky, ale vím, že mne moje nemoc velice omezuje a proto udělám to nejlepší pro to abych se z toho dostal. Mám silný pocit, že rozumíte.

Jsem rád, že o takových věcech můžu s někým mluvit. Navíc mi dáváte naději. Můžeme začít nějakou online terapií?"

(Schizofrenie./ Vaškova reakce po 30 minutové online konzultaci)

Václav

"Dobrý den, od terapie si Terezka (15 let) nevzala ani jeden prášek na zklidnění zaludku, nic ji nebolí a cití se dobře. Děkujeme!"

(Intenzivní bolesti žaludku bez lékařského nálezu. Již v průběhu terapie se žaludek uvolnil a obtíže se nevrací. / 1 terapie)

Maminka Terezky

Je mi od té doby, kdy jsme se viděly naposledy, stále dobře a ani nevíte, jak jsem za to moc vděčná. Je pro mě ale pořád velkou záhadou i překvapením, co všechno dokáže mysl s tělem.

(2 roky přetrvávající žaludeční neuróza bez lékařského nálezu. Úzkosti, až panické ataky ze strachu z nemoci a smrti. Po první terapii se břicho uklidnilo na dva týdny. Poté se bolest vrátila. Lenka se ale nevzdala a pokračovala v terapii dál. Dnes bez bolestí a navíc umí krásně pracovat se svou myslí.)

Lenka

"Dekuji za vcerejsi povidani, bylo to prijemné pokecat se s nekym podobne naladenym na téma které me zajima. Dam na vase rady a tesim se na krasnou pritomnost a tim padem i budoucnost. Az budu potrebovat ozvu se a budu se tesit. Jste uzasna bytost..."

(Konzultace spontánních transpersonálních a rozšířených stavů vědomí. Z velkého zmatku jsme v průběhu jedné konzultace udělali velké WoW./celkem 1 terapie)

Kuchař

"S terapií jsem moc spokojen. Co bych vyzdvihl je naladění a pochopení problemu při terapii a s tím související souhra s terapeutkou."

(Psychospirituální krize, 14 dní pobyt na psychiatrii. Velké tiky a záškuby v celém těle, silná sociální úzkost, neschopnost chodit do práce a žít v jednom bytě s vlastní rodinou. Dnes je bez léků, chodí do práce a ač vztah prošel velkou prověrkou, Michal opět žije v bytě se svou milovanou rodinou.)

Michal, 48 let

"Včera jsem navštívila poprvé paní Karolínu a chtěla bych vám všem sdělit, že pokud hledáte pomoc, je to ten správný člověk s velkým srdcem! Konečně mám pocit, že jsem našla terapeuta, který se opravdu zajímá o můj problém, který opravdu přemýšlí nad tím jak pomoc, ví o čem mluví a dodáva pocit bezpečí! Při těžkých chvíli ve svém volnu vás zkontaktuje zpátky což se dneska málokdy vidí a tomu říkam opravdu terapeut! Neváhejte paní navštívit a nechat si pomoc! Za mě velké DÍKY!!!"

Dereka 

"Její krásná energie a velké srdce vám pomohou od všech strachů a bolestí co máte. Teda alespoň mně už několikrát moc pomohla a pevně věřím, že pomůže i vám. Tak mohu jen doporučit."

Lenka

"Je "jednoduché" se podívat či si poslechnout nějaké to video či povídání, jak je možné věci měnit,ale v realitě to zas tak jednoduché není.

Kolikrát jsem byla překvapená při naší společné práci, jaké podvědomé bloky či nastavení v sobě mám a z jaké doby to pochází.

Když se nám podaří na nich zapracovat, zvědomit je a ztransformovat, je neuvěřitelné, jak se okolnosti na vědomé úrovni začnou měnit. Díky a těším se na další terapii"

(Záměr zkvalitnit svůj život a prožívání)

Miška

"Jeste jedno Vam mockrat dekuji. Pomohla jste mi pochopit hodne veci."

(Panické atkay po tragické smrti mladšího sourozence / online terapie)

Ondřej

"Zase po měsíci se cítím jistěji v kramflecích. Nerada bych to zakřikla, ale cítím se po terapii opravdu dobře. Děkuji, je to krása!"

(Panická ataka)

Katka

Karoli moja, ja Vam nesmierne DAKUJEM, ze ste ma naucila milovat moje vlastne dieta.

❤️❤️❤️

(Maminka 3 leté holčičky z nechtěného těhotenství, která si uvědomovala, že svou dceru vnitřně nepřijímá.)

Katarina

"Terapii jsem zkusila poprve a jsem rada ze jsem narazila prave na Karolinu. Ziji v zahranici a i pres video call vse probihalo ve velmi prijemnem duchu. Po terapii jsem byla prijemne prekvapena jak se mi lehce dychalo a terapie rozhodne predcila me ocekavani. Za me 100% spokojenost a doporuceni."

Anička

"Karolíno moc Vám děkuji, Vy mě vždycky dokážete uklidnit."

(30 minut na telefonu s pečující maminkou o dceru s diagnostikovanou schizofrenii, která je nyní v mé terapeutické péči.)

Tereza

"Pre mňa je Karolínka veľmi trpezlivá žena, s krásnym srdcom, ktorá má triezvy pohľad na svet a dokáže vám otvoriť oči a myseľ v priebehu sedenia. Moja vďačnosť nemá hraníc. Po každej terapii mám pocit, že mi vdýchla kus nového života a ja vykračujem do dňa správnou nohou a ľahšou hlavou."

(Velká rodinná krize)

Adriana

"Myslím, že naše sezení mě zásadně posunulo. Moc ráda na něj vzpomínám. Vypadá to, že to byl poslední hřebíček pro dokončení celého procesu, protože se zadařilo a už jsem v 15 týdnu těhotenství. 🙂🙂🙂 Takže vše je v pořádku a tak jak má být. Moc děkuji."

(2 roky s touhou po miminku. Dnes těhotná./celkem 1 terapie)

Markéta

"Dobrý den, Karolíno. Minule jsme se dostali někam, o čem jsem neměl tušení. Vyšší já... Byl jsem z toho dost vykulenej. Uvědomil jsem si, že srdce používám více, než jsem tušil a to, že mě už nebaví co mě dříve bavilo, neberu jako znepokojující, ale jako součást procesu. Jsem lépe naladěný až klidný, možná "harmonický" Dám tomu ještě čas a ozvu se. Děkuju. Lukáš"

(Lukáš přišel s podezřením na krizi středního věku, popisoval až depresivní stavy. V terapii se brzy ukázalo, že se jedná o krásně vyspělou duši, kterou již neuspokojuje zevní, ale zatoužila po sobě samé. Nádherná terapie v které se obava z deprese proměnila ve vděčnost.)

Lukáš, 41 let

"Je "jednoduché" se podívat či si poslechnout nějaké to video či povídání, jak je možné věci měnit,ale v realitě to zas tak jednoduché není.

Kolikrát jsem byla překvapená při naší společné práci, jaké podvědomé bloky či nastavení v sobě mám a z jaké doby to pochází.

Když se nám podaří na nich zapracovat, zvědomit je a ztransformovat, je neuvěřitelné, jak se okolnosti na vědomé úrovni začnou měnit. Díky a těším se na další terapii"

(Touha po spokojenosti a ochota se sebou aktivně pracovat Míše postupně zkvalitnila život na mnoha úrovních.)

Míša

"Už spím mnohem lépe a ta noční hrůza, jako by zmizela! Asi ze mě jde i jiná energie s manželem mluvím jinak a lépe na mě reaguje. Moc děkuji za sezeni. Ulevilo se mi! Kdyby něco, zase se ozvu."

(Pečující manželka o těžce nemocného manžela/celem 2 terapie)

Marie, 62 let

"Moc děkuji za terapii kterou jsem mohla zažít. Netušila jsem že něco takového vůbec je. Dnes už se cítím dobře. Ještě jednou moc děkuji určitě se ještě uvidíme."

(Vnitřní rituál rozloučení s blízkou kamarádkou, která před 8 lety zemřela na rakovinu.)

Monika L.

"Citim se mnohem lepe.

p.Karolino, moc jste mi pomohla vyresit bolestivou vec v zivote. Bolet to bude do konce zivota, ale diky Vam uz nemam ty sny ,ktere uz byli nocnimi murami."

(Nečekaná smrt bratra, která zapříčinila silné záchvaty panických atak a časté noční můry/celkem 2 online terapie)

Tomáš, 37 let

"Na terapii s Karolínou oceňuji, že probíhá prakticky na úrovni prožitku, ne jen na bázi rad a doporučení."

(Odblokování z minulých partnerských vztahů a otevření se novému partnerství. Dnes žije v partnerství.)

Káťa

"Jako když Vám někdo hladí duši. Karolíno máte dar mluvit ze srdce. Moc děkuji, ulevilo se mi."

(30 minut na telefonu v akutním stavu paniky.)

Bára

"Dekuji moc za zajem, za inspiraci a za podporu. I kdyz jsem nyni v horsi situaci, tak diky Vám se to postupne v globalu lepší. Dekuji."

(Panická ataka, jako následek striktní a trestající katolické výchovy)

Jakub, 43 let

"Musím se ti pochlubit... Moje kolegyně (obávaná učitelka češtiny a dějepisu) mi dnes pochválila mluvu. Dokonce se mě ptala zda-li nechodím na logopedii, jaký prý mám progres v řeči. Tak nejen, že se cítím líp a líp, ale je to znát asi i ve všech směrech... A to díky tobě, moc děkuji za podporu sebejistoty :)"

(Strach jít svou cestou, souvislost s traumatem z dětství)

Linda

"Karolíno děkuji Vám za naše online povídání, které mi hodně pomohlo.

Celkově jsem se nějak uklidnila, hlavně ve vztahu, kde jsem ve větším nadhledu a přináším romantiku."

(Lehká partnerská krize/celkem 1 online konzultace)

Simona

"Karolína je skvělá, už i jen krátký rozhovor nás velmi posunul a pomohl. Objevily jsme nečekané souvislosti, leccos pochopily a navíc už víme, že se situace dá řešit."

(maminka 16 lete "panikářky" / 30 minutová online konzultace)

Blanka

"Děkuji za příležitost poznat sebe. Po prvním sezení věřím spokojeným referencním klientů, které máte na svém webu."

(Vnímavá žena se zavřeným srdcem, která touží dostat se do hlubšího prožívání životní spokojenosti.)

Lucie

"Moc děkuji za zavolání, cítím se mnohem líp. Ale kus práce je ještě přede mnou..."

(30 minut na telefonu s panikářkou, která si ze strachu z velké paniky vyvolala sérii malých panik. Na některé stavy jsou hold dechová cvičení krátká.)

Jana

"Terapie byla skvělá a přínosná.

Nejlepší a hned účinkující byla z našeho setkání super formulka "xxxx (na míru sestavená vnitřní mantra)" platí to na všechny mé strachy v životě. Používám to na všechno a je mi hned o moc lépe. Cítím se vyklidněná. Hned jsem vás začala sledovat na Instagramu😊

Děkuji, Vaše práce je úžasná👏

(strachy z mysli, lehká forma panické ataky/celkem 1 terapie)

Markéta

STŘEVA A PSYCHIKA - ULCERÓZNÍ KOLITIDA

Terapeuty jsem považoval, za lepší prodejce předražených hrnců.

Přečtěte si Štěpánovu autentickou zkušenost s psychosomatickou terapií

Reference meditace

"Karolína dokázala rozveselit i zaujmout. Dokáže vysvětlit a uvést do praxe meditaci, která člověka baví, ale hlavně člověku i dá podnět k zamyšlení nad sebou samým. Sálá z ní dobrá nálada a inspirace. Moc mě to s ní bavilo."

Kristýna B.

"Tato milá a mladá žena má dar mluvit ze srdce. Empatie a laskavost je vnímatelná z každé věty."

Jana

"Super, lektorka je sympatická holčina, její hlas se při meditaci dobře poslouchá."

Aneta Š.

"Příjemná, laskavá, meditace vede vlídně a se zájmem."

Petr P.

"Karolína je milá, sympatická, veselá a citlivá. Má dar skvěle provádět meditací :)"

Pája

"Velice příjemná slečna instruktorka. Navodila důvěrnou atmosféru."

Adéla B.

Reference živé akce a kurzy

"Příjemná mladá lektorka s osobním přístupem. Do ničeho nenutí, meditace probíhala příjemně. Její nápad spojit rockovou hudbu s meditací se mi moc líbí."

(ROCKová meditace)

Jana

"Příjemně strávený čas s Rockovou meditaci. Zajímavé spojení rocku a meditace, spousta námětů k zamyšlení a k sebereflexi."

(ROCKová meditace)

Martina

"Myslím, že informace získané na kurzu intimní jógy by měla znát každá žena. Pro mě osobně byl hodně přínosný. Karolína je velice příjemná slečna, super komunikace a vstřícnost."

(Kurz intimní jógy)

Markéta Němá

"Celý čas strávený na kurzu intimní jógy jsem si moc užila, dozvěděla se zajímavé "informace" týkající se pánevního dna a co vše dokáže ovlivnit a hlavně se naučila praktické cviky na uvolňování a zpevňování, mohu jen vřele doporučit :)"

(Kurz intimní jógy)

Katka

"Na kurz intimní jógy jsem se chystala několik let. Až jsem poznala Karolínu z Jógy Prožitku, rozhodly jsme se s kamarádkou, že na kurz zajdeme. Kurz byl velmi přínosný a zajímavý. Dalo mi to větší představu o tom jak naše pánevni dno funguje a naučila jsem se ho zapojovat a naopak uvolňovat. Vřele bych doporučila všem, kdo trpí na bolestivou menstruaci, má problémy s početím, či bolesti při styku.

Při kurzu byla i legrace a ani chvíli jsem se nenudila. Díky za tento kurz :)"

(Kurz intimní jógy)

Veronika

"Na dynamicke meditaci jsem byla poprve a z pocatku jsem si nebyla jista, jestli mi to sedne. Vychazela jsem z toho, ze Karolinu znam a to co dela mi sedi. Po par minutach jsem se tak uvolnila, jako uz dlouho ne. Jako by neexistoval cas. Pecka! Doporucuju vsem!"

(Dynamická OSHO meditace)

Jana

"Navštívila jsem akci Harmonický vztah k sobě. Líbilo se mi, že terapeutka Karolína je normální holka a ne žádná ezoterička :) na workshopu jsme si ukázali jednoduché metody a techniky pro zakotvení se v sobě, které se dají použít v běžném životě (např. i při pauze během práce). Nejsilnější pro mě byla závěrečná vedená meditace, při které se mi uvolnilo hodně zablokovaných emocí a udělala jsem velký krok směrem k sebelásce. Děkuji moc za prostor pro nalezení důležitých životních uvědomění :)"

(kurz: Harmonický vztah k sobě)

Anička