Chcete se objednat? / Máte otázku?

Terapie v centru Prahy

Terapie a konzultace probíhají v předem domluvený termín a čas
Den před terapii se Vám připomenu SMSkou.
Pokud terapii chcete zrušit, či se přeobjednat. Učiňte tak prosím co nejdříve, ať zbytečně neblokujete termín někomu, kdo má o terapii skutečný zájem.
Storno podmínky: Pokud se do terapie nedostavíte, nebo se z ní neomluvíte alespoň dva dny předem, bude Vám účtován storno poplatek v plné výši terapie.
(viz obchodní podmínky)

Jóga Prožitku
Ječná 39a, Praha 2 - Nové město
karolina@jogaprozitku.cz
+420 724 725 502

Kudy na terapii? 

MHD: metro C, zastávka I. P. Pavlova (+2 minuty chůze)
Parkování: Je možné parkovat přímo ve dvoře budovy mé terapeutické místnosti za 60 Kč/ hod. Parkování je nutné rezervovat předem! Upozorňuji, že vjezd do dvora je velice úzký! Často klienti parkují v ulici Kateřinská, kde je tarif levnějšího městského parkování.
Vlak: z Hlavního nádraží jste u mě za 10 minut. Je to jen 2 zastávky metrem. Nebo zvolte 15 minutovou procházku. Nemůžete zabloudit, půjdete pořád rovně :)

První terapie může být časově náročnější. Vyhraďte si prosím na terapii ideálně 4 hodiny, ať nás nic nelimituje. Obvyklý čas terapie je 2-3 hodiny, dle Vaší aktuální potřeby. 

První online terapie proběhne na předem domluvené platformě (WhatsApp, Signal, GoogleMeet, Skype...). Doporučuji Vám zafixovat si mobil tak, abyste ho nemuseli držet. Zajistěte si klid a pevné připojená. Vhod může přijít i papír, tužka, kapesníčky a něco k pití.

Telefonická podpora pro klienty terapie v těžkých chvílích si můžeme zavolat