Uzdravte se přirozeně
vlastním prožitkem

PANICKÁ ATAKA A ÚZKOSTI 

Vysvoboďte se ze záchvatů panických atak a úzkostí tou nejpřirozenější cestou a bez chemie. Podobně, jako já a mnoho mých klientů. 

AUTOIMUNITNÍ ONEMOCNĚNÍ

Uvolněte se z vnitřních a podvědomých projevů autodestrukce pomocí hluboké komunikace se svým tělem i duší. 

TĚHOTENSTVÍ A MATEŘSTVÍ

Projděte celým mateřstvím i těhotenstvím s otevřeným srdcem a bez traumat. Díky odblokování a hlubokému naladění na svou přirozenou mateřskou intuici 


Sama na sobě jsem si ověřila, že prožitek a vlastní zkušenost je nejlepším učitelem i léčitelem.

Prožitkovou terapii si můžete představit jako hlubokou meditaci sestavenou přímo Vám na míru při které spolu volně komunikujeme.

Pomohu Vám maximálně prohloubit přirozenou schopnost Vašeho sebevnímání tak, abyste sami v sobě našli odpovědi na své nejhlubší otázky a uzdravili své tělo i duši.


Celostní prožitková terapie ve 3 hloubkách sebepoznání


1) mysl
a emoce

Meditačně konzultační terapie Vás naučí efektivně spolupracovat s myslí i emocemi. Objevíte přirozenost vlastní zdravé sebelásky a otevřete se naplňujícímu prožívání svého života bez vnitřních rozporů a strachů.

2) traumata minulosti

Hlubinná prožitková terapie Vám pomůže s odblokováním vědomích i podvědomích traumat a s léčením vnitřního dítěte. Pochopíte a uzdravíte své psychosomatická a autoimunitní onemocnění. Překonáte své strachy, úzkosti, paniky a fobie

3) abstraktní duševní stavy 

Transformační prožitková terapie Vás vyvede z abstraktních duševních stavů, záchvatů panických atak, úzkostných poruch a depresí. Provede Vás hladkým průchodem Vaší psychospirituální krizí a pomůže Vám zorientovat se ve Vašem duševním či spirituálním přesahu. 


Proč prožitkovou terapii? 

Terapie se Vám přizpůsobí

  • Terapie nejsou nijak časově omezené. Obvyklý čas terapie je 2-3 hodiny, dle Vaší individuální a aktuální potřeby.

Nemusíte chodit dlouhodobě ani často

  • Nemusíme se scházet často, hlubinná terapie umožňuje hluboké pochopení sebe samých a proto obvykle stačí, když terapii navštívíte 1x měsíčně. U alternativní psychiatrie, nebo v akutních stavech je možné terapii navštěvovat častěji dle Vaší individuální potřeby.
  • Nebudete v terapii dlouho. Díky hlubinné a prožitkové terapii lze mnoho témat odblokovat v průběhu jednoho sezení. Střední "požáry" Vašeho života odblokujeme cca za 3 sezení. Velké "požáry" a duševní poruchy lze obvykle stabilizovat v průběhu 3-8 sezení natolik, abyste mohli "normálně" žít.

Váš příběh mě skutečně zajímá

  • Upřednostňuji kvalitu před kvantitou. Aby moje pozornost k Vám byla vždy 100%, spolupracuji maximálně s dvěma klienty denně. Váš příběh mě skutečně zajímá. Pamatuji si detaily napříč terapiemi a díky tomu lépe rozumím souvislostem ve Vašem životě.

Podpořím Vás v těžkých chvílích

  • V těžkých chvílích si můžeme zavolat. Když znám Váš příběh, obvykle stačí jen pár slov, abyste znovu obnovili svůj přirozený a zdravý nadhled.
  • Podpořím Vás v překonání strachů z každodenních situací. Vím, že jít nakoupit, vstoupit do výtahu, nebo projet se MHD je pro mnohé z Vás nepřekonatelnou překážkou. V předem domluveném termínu si zavoláme a společně projdeme situací, která Vás každodenně limituje. Pomohu Vám v reálném čase a místě zvládnout Vaše emoce tak, abyste se příště ničeho nebáli.

Brzy mě nebudete potřebovat

  • Jde mi o praktičnost a Vaší samostatnost. Abyste své duši skutečně porozuměli, naučili se s ní spolupracovat a byli sobě samým oporou i v těch nejtěžších chvílích.

Díky prožitku si z terapie odnesete až 70 % informaci,
které budete schopni okamžitě uvést do své životní praxe.

...řekli o terapii

"Je "jednoduché" se podívat či si poslechnout nějaké to video či povídání, jak je možné věci měnit,ale v realitě to zas tak jednoduché není.

Kolikrát jsem byla překvapená při naší společné práci, jaké podvědomé bloky či nastavení v sobě mám a z jaké doby to pochází.

Když se nám podaří na nich zapracovat, zvědomit je a ztransformovat, je neuvěřitelné, jak se okolnosti na vědomé úrovni začnou měnit. Díky a těším se na další terapii"

(touha po spokojenosti a ochota se sebou aktivně pracovat Míše postupně zkvalitnila život na mnoha úrovních.)

Míša

"Ke Karolíně jsem přišla s úzkostnou poruchou, silnými depresemi a poruchou osobnosti. Nemohla jsem chodit do školy, ani do obchodů, bála jsem se i vstoupit do tramvaje. Už po první terapii jsem cítila obrovskou úlevu a příliv energie. Karolína mě přivítala s úsměvem na tváři a se srdcem na dlani. Vždy se mě ptá, nejen na to, s čím mám problém, ale i co od té terapie chci a pátráme po nejlepším způsobu jak toho docílit. Dnes jsem přišla domů ze sedmé terapie a v porovnání s tím, jak mi bylo před tím jsem dnes úplně jiný člověk. Do školy chodím, a mám dokonce krásný průměr. Jsem ráda mezi lidmi a úzko mi je jen velmi zřídka. Všem v mém okolí Karolínu z celého srdce doporučuji. Už se k ní přihlásila moje maminka i můj přítel. Jsem moc šťastná, že jsem na ní narazila. Vždy se moc těším na další terapie, je to jako balzám na duši. Je neuvěřitelné jak krásný je život když se na něj díváte zdravýma očima. Chtěla bych tu Karolíně ze srdce poděkovat za všechno, bez ní bych tu možná i nebyla."

(Hraniční porucha osobnosti, od 13 let střídavě na antipsychotikách. Nyní bez léků./celkem 7 terapií v intervalu 2x měsíčně)

Julie 18 let

"Terapie jsem začal navštěvovat primárně kvůli svému dřívějšímu problému se střevy které mi lékaři diagnostikovali jako ulcerózní kolitidu. Díky terapiím jsem zjistil že tento problém přímo souvisel s mým prožitým traumatem s dětství. Trauma jsem díky terapiím a skvělému přístupu Karolíny vyléčil a tím i svá střeva. Moc Děkuji Karolíno :-) "

(ulcerózní kolitida)

Libor