Psychiatrie s lidskou tváří.
Bez chemie k pochopení a uzdravení duše dospělých i mladistvých


"Padáme tak hluboko, jak vysoký je náš potenciál.

Pomohu Vám dostat se k pra-původním příčinám Vašich problému a naučím Vás, jak se svou duší komunikovat tak, abyste už nemuseli užívat otupující chemii a obnovili svou původně přirozenou spokojenost tou nejpřirozenější cestou."


  • uzdravte své panické ataky
  • duševní poruchy
  • psychózy
  • projděte hladce psychospirituální krizí
  • zbavte se sebevražedných tendencí a myšlenek
  • uvolněte se z toxických a sebedestruktivních myšlenek
  • integrujte drogové zkušenosti (Pozn.: nepracuji s klienty v drogové závislosti)
  • uvolněte se z úzkosti
  • deprese atd...

Terapie nijak nenahrazuje, ani si nijak nepřekáží s lékařskou a psychiatrickou péčí. Naopak, terapie psychiatrickou péči doplňuje a zefektivňuje!


Terapie ve 3 hloubkách

1. hloubka
Traumata, která jsem prožili mohou být hluboko ukrytá v našem podvědomí a pomocí asociací v nás probouzet přehnané reakce na zevní podněty. Naše mysl se snaží duševní abstrakci porozumět, až vymýšlí paranoidní konstrukty, kterých sami sebe lekáme až propadáme strachu, že se zblázníme.

Když se z podvědomí uvolní nahromaděná životní traumata, naše vnitřní abstrakce začne dávat smysl. Podvědomé trauma bývá většinovým problémem panických atak.

V některých případech lze i letité duševní trápení vyřešit v průběhu jediné terapie. Pročtěte si recenze klientů.

2. hloubka
Deformace duše je jednou z nejčastějších problému silných úzkostí, depresí a přecitlivělosti. V rámci existenční touhy po přijetí, nebo zvládnout některé životní rány. Projdeme duševní deformací, která dál deformuje naše vnímání. U hrubohmotných bytostí tyto stavy přecházejí v psychosomatická onemocnění (autoimunitní a chronická onemocnění). U jemnohmotných bytosti mohou způsobit lehké, ale i velmi těžké duševní onemocnění.

V průběhu terapie lze vysledovat určité opakující se mechanismy a reakce, které nás zavedou k prapočátku duševní deformace, kterou když pochopíme a ošetříme postupně vymizí všechny abstraktní duševní projevy, toxické a sebedestruktivní myšlenky, fyzická tíha a paralýza.

I "těžké" duševní abstrakce lze v mnoha případech uklidnit v průběhu 3-6 terapií. Pročtěte si recenze klientů.

3. hloubka
Spiritualita je vývojové prozření, které naše západní a komerční společnost zatím odmítá a z toho důvodu probuzenou spiritualitu neumí identifikovat ani integrovat a scestně jí označuje za duševní poruchu.

Prvotní probuzení spirituality může přijít zcela spontánně, velmi často je vyprovokováno užitím nějaké drogy. Probuzená spiritualita zpočátku způsobuje velký duševní zmatek, který když pochopíme stane se obrovským darem. Období duševního zmatku z probuzené spirituality se moderně říká psychospirituální krize. Kvalitní terapie výrazně zkracuje proces vnitřního bloudění.

V mnoha případech stačí pro zorientování pouhá konzultace. Využijte nabídky 30 minutových online konzultací a pročtěte si recenze klientů.

Do terapie lze vstoupit od 13 let

V rámci alternativní psychiatrie pro mladistvé zapojuji do terapie celou rodinu. Harmonizace vztahů je pro citlivé a jemnohmotné dušičky velice důležitá. Navíc, každý z rodiny má možnost podílet se na uzdravení svého blízkého a tím se z pasivního čekání na zázrak všichni stávají aktivními tvůrci. Uzdravení rodinného prostředí, je poté společným projektem celé rodiny, kterého si všichni váží, jelikož do něj investovali svou energii.

30 minut rychlé ONLINE konzultace
v pohodlí u Vás doma, na cestách, nebo při hospitalizaci v nemocnici / na psychiatrii.

90 minut ONLINE terapie
s terapeutkou a peer konzultantkou (=terapeut s vlastní zkušeností)

Za každým z nás stojí jiný životní příběh. Proto nehledejte univerzální řešení svých individuálních problémů a zavnímejte se do hloubky své duše.

Umění terapie...

...je hlavně o schopnosti rozumět a vnímat, nikoliv o naučených terapeutických technikách. Mou terapeutickou výhodou jsou mé osobní zkušenosti s uzdravením mé vlastní duše. Sdílím neodsuzující pohled na duši, jaký měl C. G. Jung a má moderní reformátor klasické psychiatrie S. Grof. 

Carl Gustav Jung

švýcarský lékař-psychiatr a psychoterapeut

zakladatel analytické psychologie. Jeho přínos psychologii spočívá v pochopení lidské psychiky na pozadí světa snů, umění, mytologie, náboženství a filosofie. Měl významný podíl na zkoumání příčin a léčbě schizofrenie.

Stanislav Grof

americký psychiatr českého původu

jeden ze zakladatelů transpersonální psychologie. Zkoumal využití změněných stavů vědomí pro léčení. Vyvinul metodu holotropního dýchání, napsal několik knih s poznatky z aplikace této metody a na téma psychospirituální krize.

"Ke Karolíně jsem přišla s úzkostnou poruchou, silnými depresemi a poruchou osobnosti. Nemohla jsem chodit do školy, ani do obchodů, bála jsem se i vstoupit do tramvaje. Už po první terapii jsem cítila obrovskou úlevu a příliv energie. Karolína mě přivítala s úsměvem na tváři a se srdcem na dlani. Vždy se mě ptá, nejen na to, s čím mám problém, ale i co od té terapie chci a pátráme po nejlepším způsobu jak toho docílit. Dnes jsem přišla domů ze sedmé terapie a v porovnání s tím, jak mi bylo před tím jsem dnes úplně jiný člověk. Do školy chodím, a mám dokonce krásný průměr. Jsem ráda mezi lidmi a úzko mi je jen velmi zřídka. Všem v mém okolí Karolínu z celého srdce doporučuji. Už se k ní přihlásila moje maminka i můj přítel. Jsem moc šťastná, že jsem na ní narazila. Vždy se moc těším na další terapie, je to jako balzám na duši. Je neuvěřitelné jak krásný je život když se na něj díváte zdravýma očima. Chtěla bych tu Karolíně ze srdce poděkovat za všechno, bez ní bych tu možná i nebyla."

(Hraniční porucha osobnosti, od 13 let střídavě na antipsychotikách. Nyní bez léků./celkem 7 terapií)

Julie, 18 let

"Ani neviete ako ste mi pomohla. Aj keby to vydržalo iba jeden deň už teraz som načerpal energiu. Strašne sa mi uľavilo Vybral som sa sám na cestu autom a prešiel som asi 1 km okolo dediny. Čo som nedokázal už rok. 🙏 Zaspavam a neviem sa napojiť na ten strach akým zaspavam už 4 roky. Dnes som si poriadne oddychol za celý deň. 🙏❤️"

(Panická ataka Martina uvěznila nejen v zahraničí, kam se odstěhoval když byl ještě fit, ale i v bytě z kterého za posledních 7 měsíců v podstatě nevycházel. Čeká nás ještě mnoho práce, ale Martin na terapii reaguje úžasně a je jen otázkou času, kdy se zase po letech podívá do rodného Slovenska / reakce na 1. online terapii, která trvala 90 minut.)

Martin

"Káju jsem si našla na internetu asi před půl rokem. Dcera (14 let) v té době již 2,5 roku trpěla depresemi, úzkostmi a následně i posttraumatickou poruchou. Měla za sebou i pobyt v léčebně. Pobyt v léčebně dceři nepomohl, bohužel spíše přitížil a i nadále byla ve velmi špatném stavu. Nechodila do školy, nechodila ven ani mezi lidi, bála se jít do obchodu něco koupit a kromě mě s nikým nemluvila. Docházeli jsme k dětskému psychiatrovi, který sice předepisoval dceři léky, ale potřebovala jsem pro dceru i psychologa. Bohužel sehnat dětského psychologa nebylo vůbec snadné a když už se nám to konečně podařilo, tak nám psycholog po první schůzce sdělil, že na na naše problémy nestačí. Začala jsem tedy hledat i jiné alternativy a narazila jsem na Káju. Poté co jsem si přečetla její příběh, věděla jsem hned, že ona je přesně to co moje dcera potřebuje.

A skutečně s Kájou to bylo jiné. Nic nevzdávala, bylo jí jedno jestli dcera přijde na schůzku s ní s dobrou nebo špatnou náladou, vždy byla pozitivní a snažila se dceři pomoc zvládnout její stavy. Dnes je to tak půl roku, co dcera začala ke Káje chodit, a i když není vše stoprocentní rozhodně udělala dcera velké pokroky. Je schopná vyjít mezi lidi, zajít si do obchodu nakoupit, ale hlavně začala zas téměř po třech letech opět chodit do školy. Jak jsem již psala, nic není stoprocentní, ani její docházka ve škole, ale vzhledem k tomu v jak hodně špatném stavu dcera byla když jsem jí poprvé ke Káje přivedla musím říct, že je to velký úspěch. Zároveň Kája pomohla i mně jakožto rodiči. Samozřejmě jsem si nevěděla rady, jak s dcerou jednat, co dělat nebo nedělat. Ale Kája mi vždy po každé terapii s mou dcerou zavolá a vše se mnou probere, případně řekne co by šlo dělat líp nebo jinak. Taky mě hodně motivuje a rozhovory s ní mi vždy dodávají sílu."

(Slova maminky 14 leté slečny, která je nyní v mé terapeutické péči)

Bára

"Mám potřebu ti napsat. Nejak se mi promítá v hlavě ta moje cesta. Karolí cítím opravdu velkou potřebu ti říct, jak moc ti děkuji za všechno. Naučila jsi mě tolik, mám někdy pocit ze se blížím do konce, i když mám ještě sem tam zmatené chvíle, ale je to mnohem lepší. Díky tobě jsem bez léků! Díky tobě dokážu ty nejhorší situace obstát! Nevím jestli si to uvědomuješ, ale zachraňuješ lidem životy! Jen jak to píšu se mi chce dojetím brečet, tvoje práce má smysl, i když někdy jsem vnitřně nas*aná, že to říkáš tak jednoduše a nejde mi to :D Cítím v hloubi srdce že už krize končí a snad to zvládnu a ustojím. Nikdy dřív bych nevěřila, že bych se z toho mohla dostat. Neskutečně si mi pomohla a děkuji Bohu že mi dal do cesty jako průvodce tebe. Díky Karolí, Ze srdce opravdu DÍKY a těším se na další terapii.."

(Bipolární porucha, dříve se léčila s laktační psychózou na psychiatrii. Dnes bez léků.)

D.C.