Karolína Kubešová

prožitková a hlubinná terapie

5 let!
Tak dlouho trvalo, než jsem uzdravila svou duši, ale Vy se uzdravíte mnohem rychleji. Předšlapala jsem Vám cestu ;)

Panické ataky, duševní abstrakce, silné úzkosti a strachy mi brali energii, ničili můj život i vztahy. Práce na půl úvazku byla mnohdy nad moje síly.

Dnes už vím, že uzdravit se lze ze všeho

Nejprve jsem uzdravila sebe a nyní pomáhám Vám

Od roku 2018 pomáhám lidem, jejichž příběhy mi jsou tak blízké.

S každým z Vás si ověřuji, že to co uzdravilo mou duši, přináší klid, pochopení a uzdravení i do Vašich duší. 

S čím a komu pomáhám

Doplňkově se věnuji

  • vztahová terapie (protože: nejčastější příčiny našich hlubokých trápení vznikají na úrovni vztahů)
  • těhotenská a mateřská terapie (protože: spokojená máma je nejefektivnější prevencí duševních a psychosomatických problému celé rodiny)


...řekli po terapii

"Ke Karolíně jsem přišla s úzkostnou poruchou, silnými depresemi a poruchou osobnosti. Nemohla jsem chodit do školy, ani do obchodů, bála jsem se i vstoupit do tramvaje. Už po první terapii jsem cítila obrovskou úlevu a příliv energie. Karolína mě přivítala s úsměvem na tváři a se srdcem na dlani. Vždy se mě ptá, nejen na to, s čím mám problém, ale i co od té terapie chci a pátráme po nejlepším způsobu jak toho docílit. Dnes jsem přišla domů ze sedmé terapie a v porovnání s tím, jak mi bylo před tím jsem dnes úplně jiný člověk. Do školy chodím, a mám dokonce krásný průměr. Jsem ráda mezi lidmi a úzko mi je jen velmi zřídka. Všem v mém okolí Karolínu z celého srdce doporučuji. Už se k ní přihlásila moje maminka i můj přítel. Jsem moc šťastná, že jsem na ní narazila. Vždy se moc těším na další terapie, je to jako balzám na duši. Je neuvěřitelné jak krásný je život když se na něj díváte zdravýma očima. Chtěla bych tu Karolíně ze srdce poděkovat za všechno, bez ní bych tu možná i nebyla."

(Hraniční porucha osobnosti, od 13 let střídavě na antipsychotikách. Nyní bez léků./celkem 7 terapií v intervalu 2x měsíčně)

Julie, 18 let

"Dobrý den, Karolíno. Minule jsme se dostali někam, o čem jsem neměl tušení. Vyšší já... Byl jsem z toho dost vykulenej. Uvědomil jsem si, že srdce používám více, než jsem tušil a to, že mě už nebaví co mě dříve bavilo, neberu jako znepokojující, ale jako součást procesu. Jsem lépe naladěný až klidný, možná "harmonický" Dám tomu ještě čas a ozvu se. Děkuju. Lukáš"

(Lukáš přišel s podezřením na krizi středního věku, popisoval až depresivní stavy. V terapii se brzy ukázalo, že se jedná o krásně vyspělou duši, kterou již neuspokojuje zevní, ale zatoužila po sobě samé. Nádherná terapie v které se obava z deprese proměnila ve vděčnost.)

Lukáš, 41 let

"S paní Karolínou jsem se setkala nejdříve online a poté osobně na hlubinné terapii. Měla jsem konečně pocit, že někdo rozumí mému problému. Atmosféra během terapie byla velmi příjemná a měla jsem pocit bezpečí. Paní Karolína je velmi empatická a příjemná a je to člověk na správném místě, který se snaží opravdu pomoci a přijít problému na kloub. Kontaktovala mě i po terapii a zajímala se o to, jak se cítím! Terapii sní v jakékoli formě mohu vřele doporučit, určitě nešlápnete vedle. Moc děkuji za Vaši práci :-)"

(Panická ataka z posttraumatického stresu, odblokování omezené schopnosti cestovat a chodit do společnosti./celkem 2 terapie)

Nikol, 30 let