Tvořte vztahy, ve kterých můžete otevřít svá srdce. Cesta je jedno-duchá, začněte u sebe...


"Vztahy, které tvoříme jsou silným odrazem toho, jak vnímáme svět. 

Lze z nich vyčíst a následně uzdravit naše dětská zranění i škodlivé okoukané vzorce chování, které ve svých životech slepě opakujeme."


  • uzdravte svůj vztah k sobě
  • uzdravte své partnerství
  • uzdravte svůj vztah k rodičům a příbuzným
  • uzdravte svůj vztah s dětmi
  • ukončete vnitřně nedořešené vztahy
  • zvládněte vztahové zkoušky sebeúcty
  • osvoboďte se od toxických vztahů
  • rozlučte se s mrtvými vztahy


Vztahová terapie ve 3 hloubkách

základ všech vztahů
Vztah k sobě je celoživotním vztahem z kterého vycházejí všechny další vztahy které tvoříme i boříme. 

1. hloubka
Láskyplné partnerství je základním pilířem o který se opírá vše, co budujeme v osobním, rodinném i pracovním životě. Budování pevných základu vztahu a otevřené komunikace nás nikdo neučil a metoda pokus-omyl nás může stát mnoho zbytečných slz. Pojďme žít skutečná partnerství bez válek a soutěžení. Buďme si oporou, podporou, doplňujme se a inspirujme se navzájem.

2. hloubka
Spokojená maminka vytváří spokojenou rodinu a to je důvod proč se zabývám těhotenskou a mateřskou terapií. Péčí o sebe a své vztahy lze efektivně předcházet celé řadě dětských i dospělých trápení. Vše začíná přijetím miminka a končí vědomím opuštěním role matky, když se dospělé děti sami stávají rodiči.

3. hloubka
Rodina se zdravou duší: V rámci alternativní psychiatrie pro mladistvé zapojuji do terapie celou rodinu. Harmonizace vztahů je pro citlivé a jemnohmotné dušičky velice důležitá. Navíc, každý z rodiny má možnost podílet se na uzdravení svého blízkého a tím se z pasivního čekání na zázrak všichni stávají aktivními tvůrci. Uzdravení rodinného prostředí, je poté společným projektem celé rodiny, kterého si všichni váží, jelikož do něj investovali svou energii.

Video na téma: Incest a psychické následky SEXuálních zneužití a TYRANIE v rodinách

Video na téma: Nedělej rodiče svým rodičům

Velkou výhodou prožitkové vztahové terapie je, že probíhá individuálně.

V terapii na sobě pracuje jen ten, kdo v práci na sobě vidí smysl. Tím, že se z jedné strany eliminují "třecí plochy" konfliktu. Konflikty a nedorozumnění jako by zázrakem mizí, jelikož se na konfliktech přestáváme spoluúčastnit.

I jednostranné změny mohou naše vztahy uzdravit. 

"Pre mňa je Karolínka veľmi trpezlivá žena, s krásnym srdcom, ktorá má triezvy pohľad na svet a dokáže vám otvoriť oči a myseľ v priebehu sedenia. Moja vďačnosť nemá hraníc. Po každej terapii mám pocit, že mi vdýchla kus nového života a ja vykračujem do dňa správnou nohou a ľahšou hlavou."

(Velká rodinná krize)

Adriana

"Terapii jsem zkusila poprve a jsem rada ze jsem narazila prave na Karolinu. Ziji v zahranici a i pres video call vse probihalo ve velmi prijemnem duchu. Po terapii jsem byla prijemne prekvapena jak se mi lehce dychalo a terapie rozhodne predcila me ocekavani. Za me 100% spokojenost a doporuceni."

Anička

Karoli moja, ja Vam nesmierne DAKUJEM, ze ste ma naucila milovat moje vlastne dieta.

❤️❤️❤️

(Maminka 3 leté holčičky z nechtěného těhotenství, která si uvědomovala, že svou dceru vnitřně nepřijímá.)

Katarina