Uzdravte se taky
z panické ataky a úzkosti


"5 let v záchvatech panických atak !!!
Mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie.

Od roku 2018 předávám své bohaté osobní zkušenosti všemi možnými způsoby, abych z abstraktních prožitků paniky pomohla všem, kteří pomoc hledají."


 • úzkost
 • panická ataka
 • panická porucha
 • úzkostně depresivní porucha
 • posttraumatický stresový syndrom
 • strachy
 • fobie a podobné...


Co řeší panikáři v terapiích...?

 • V terapiích s panikáři mapuji jednotlivé záchvaty s cílem porozumět sobě samým a svým vnitřním mechanismům.
 • Panika se může projevovat jako následek přehlcené a roztěkané mysli. Častěji se ale setkávám s tématy vnitřní zraněnosti, kterou si neseme obvykle z dětství. Některé paniky jsou průvodním jevem takzvané psychospirituální krize a mohou mít až projevy duševních poruch.
 • Panika se velmi často projevuje jako fobie. Příkladně se panické ataky projevují v uzavřených prostorech z kterých není úniku, jako jsou výtahy, letadla a tak podobně.

Potřebujete pomoc hned teď ?

 • Záchvaty nabírají na síle i četnosti a všeobecná doporučení Vám nepomáhají?
 • Nechcete užívat chemii, nebo Vám chemie na záchvaty úzkosti nijak nezabírá?
 • Ocitli jste se v léčebně a chcete si promluvit s někým, kdo nenosí bílý plášť a přesto důvěrně rozumí Vašemu stavu?
 • Myslíte si, že jste jediní na světě, komu se děje něco takového? Vaše okolí Vám vůbec nerozumí a Vy sami nedokážete racionálně vysvětlit, co se Vám děje a proč?
 • Je pro Vás nepředstavitelné čekat na termín terapie?

🌟 Buďte k sobě láskyplní a dopřejte své duši i tělu hlubokou úlevu.

🌟 Akutní individuální SOS terapie se zrodila ze skutečných potřeb panikářů a úzkostlivých. 

"Ani neviete ako ste mi pomohla. Aj keby to vydržalo iba jeden deň už teraz som načerpal energiu. Strašne sa mi uľavilo Vybral som sa sám na cestu autom a prešiel som asi 1 km okolo dediny. Čo som nedokázal už rok. 🙏 Zaspavam a neviem sa napojiť na ten strach akým zaspavam už 4 roky. Dnes som si poriadne oddychol za celý deň. 🙏❤️"

(Panická ataka Martina uvěznila nejen v zahraničí, kam se odstěhoval když byl ještě fit, ale i v bytě z kterého za posledních 7 měsíců v podstatě nevycházel. Čeká nás ještě mnoho práce, ale Martin na terapii reaguje úžasně a je jen otázkou času, kdy se zase po letech podívá do rodného Slovenska / reakce na 1. online terapii, která trvala 90 minut.)

Martin

"Téměř celý život navštěvuji terapie a psychology. Od malička jsem úzkostlivý člověk a necelé 4 roky zpátky se mi rozjely i panické ataky. Na Káju jsem narazila náhodně na youtube a musím říct, že to tak mělo být. Tím, že si prošla také panickými ataky ta empatie je úplně jinde než u terapeutů, co to mají jen naučené. Cítila jsem s ní největší posun v práci na sobě a za to velmi děkuji." ❤️

(Panická ataka v kombinaci s hypersenzitivitou tzv. HSP + traumatické dětství z rozpadu rodiny v ranném věku, kompenzované workoholismem)

M.V.

"S paní Karolínou jsem se setkala nejdříve online a poté osobně na hlubinné terapii. Měla jsem konečně pocit, že někdo rozumí mému problému. Atmosféra během terapie byla velmi příjemná a měla jsem pocit bezpečí. Paní Karolína je velmi empatická a příjemná a je to člověk na správném místě, který se snaží opravdu pomoci a přijít problému na kloub. Kontaktovala mě i po terapii a zajímala se o to, jak se cítím! Terapii sní v jakékoli formě mohu vřele doporučit, určitě nešlápnete vedle. Moc děkuji za Vaši práci :-)"

(Panická ataka z posttraumatického stresu, odblokování omezené schopnosti cestovat a chodit do společnosti./celkem 2 terapie)

Nikol, 30 let

Terapeutka Karolína Kubešová nejprve uzdravila sebe, nyní pomáhá od úzkostí a záchvatů panických atak ostatním.

Napsal časopis ZDRAVÍ z edice EpochaEXTRA

Úspěšná terapeutka Karolína Kubešová z JogaProzitku.cz, která sama má osobní zkušenosti s úzkostmi, pomáhá svým klientům od mnohaletých úzkostí a těžkých záchvatů paniky již za jedno terapeutické sezení.

Jak často se stane, že klienta dostanete z úzkostí a záchvatů paniky za jedno sezení? Stává se to u více než poloviny mých klientů. Dříve mě to překvapovalo, ale po pěti letech praxe jsem schopná odhadnout úspěšnost terapie již z úvodní konzultace, které nabízím zdarma. (čtěte dál v blogu)