Uzdravte se taky z panické ataky a úzkosti


"5 let v záchvatech panických atak !!!
Mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie.

Od roku 2018 předávám své bohaté osobní zkušenosti všemi možnými způsoby, abych z abstraktních prožitků paniky pomohla všem, kteří pomoc hledají."


  • úzkost
  • panická ataka
  • panická porucha
  • úzkostně depresivní porucha
  • posttraumatický stresový syndrom
  • strachy
  • fobie a podobné...


Co řeší panikáři v terapiích...?

  • V terapiích s panikáři mapuji jednotlivé záchvaty s cílem porozumět sobě samým a svým vnitřním mechanismům.
  • Panika se může projevovat jako následek přehlcené a roztěkané mysli. Častěji se ale setkávám s tématy vnitřní zraněnosti, kterou si neseme obvykle z dětství. Některé paniky jsou průvodním jevem takzvané psychospirituální krize a mohou mít až projevy duševních poruch.
  • Panika se velmi často projevuje jako fobie. Příkladně se panické ataky projevují v uzavřených prostorech z kterých není úniku, jako jsou výtahy, letadla a tak podobně.

Služba inspirované klientem,
kterému strach 4 roky nedovoloval opustit vesnici.

Zbavte se svých strachů z každodenních situací... 

Pro mnoho lidí s panikou, jsou situace jako: jít nakoupit, vstoupit do výtahu, nebo projet se MHD nepřekonatelnou překážkou. 

V předem domluveném termínu si zavoláme a společně projdeme situací, která Vás každodenně limituje. Pomohu Vám v reálném čase a místě zvládnout Vaše emoce tak, abyste se příště ničeho nebáli.

Před objednáním této služby je nutné, abych znala Váš příběh! Objednejte se ZDE

"Ani neviete ako ste mi pomohla. Aj keby to vydržalo iba jeden deň už teraz som načerpal energiu. Strašne sa mi uľavilo Vybral som sa sám na cestu autom a prešiel som asi 1 km okolo dediny. Čo som nedokázal už rok. 🙏 Zaspavam a neviem sa napojiť na ten strach akým zaspavam už 4 roky. Dnes som si poriadne oddychol za celý deň. 🙏❤️"

(Panická ataka Martina uvěznila nejen v zahraničí, kam se odstěhoval když byl ještě fit, ale i v bytě z kterého za posledních 7 měsíců v podstatě nevycházel. Čeká nás ještě mnoho práce, ale Martin na terapii reaguje úžasně a je jen otázkou času, kdy se zase po letech podívá do rodného Slovenska / reakce na 1. online terapii, která trvala 90 minut.)

Martin

"Téměř celý život navštěvuji terapie a psychology. Od malička jsem úzkostlivý člověk a necelé 4 roky zpátky se mi rozjely i panické ataky. Na Káju jsem narazila náhodně na youtube a musím říct, že to tak mělo být. Tím, že si prošla také panickými ataky ta empatie je úplně jinde než u terapeutů, co to mají jen naučené. Cítila jsem s ní největší posun v práci na sobě a za to velmi děkuji." ❤️

(Panická ataka v kombinaci s hypersenzitivitou tzv. HSP + traumatické dětství z rozpadu rodiny v ranném věku, kompenzované workoholismem)

M.V.

"S paní Karolínou jsem se setkala nejdříve online a poté osobně na hlubinné terapii. Měla jsem konečně pocit, že někdo rozumí mému problému. Atmosféra během terapie byla velmi příjemná a měla jsem pocit bezpečí. Paní Karolína je velmi empatická a příjemná a je to člověk na správném místě, který se snaží opravdu pomoci a přijít problému na kloub. Kontaktovala mě i po terapii a zajímala se o to, jak se cítím! Terapii sní v jakékoli formě mohu vřele doporučit, určitě nešlápnete vedle. Moc děkuji za Vaši práci :-)"

(Panická ataka z posttraumatického stresu, odblokování omezené schopnosti cestovat a chodit do společnosti./celkem 2 terapie)

Nikol, 30 let

Za každým z nás stojí jiný životní příběh. Proto nehledejte univerzální řešení svých individuálních problémů a zavnímejte se do hloubky své duše.