Co je RANDE S DUŠÍ? Jedná se o novinku a velké zjednodušení na vaší cestě sebeuzdravení.


Do každé terapie dávám 100%

  • V úvodní konzultaci ZDARMA si důkladně ověřuji, jestli jsem schopná konkrétně Vám efektivně pomoci
  • Vždy pracuji s kontextem Vašeho životního příběhu, s reakcemi Vašeho fyzického těla a Vaší duševní vyspělosti, které se celá terapie přizpůsobí
  • Spolupracuji maximálně se dvěma klienty denně, abych Vám mohla dát maximum své péče a pozornosti.
  • Terapie z mé strany není nikdy časově omezená. Budu s Vámi tak dlouho, jak Vy budete potřebovat. Obvykle 2-3 hodiny v osobní terapii, nebo 90 minut v online terapii.
  • Většina (i letitých) problémů lze vyřešit za 1-3 prožitkové terapie. V náročnějších tématech za 3-10 terapií. Nevěříte, přečtěte si příběh Štěpána, který se za 8 terapií v průběhu 12 měsíců vyléčil z rakoviny

Právní aspekt nabízených služeb

Poradna není smluvním zařízením se zdravotními pojišťovnami. Terapeut není povinen vést záznamy psychoterapie ke kontrole jiným institucím, anonymita klientů je plně zachována.

Osobní údaje klienta a GDPR

Obchodní podmínky

Storno podmínky
Klient zpravidla hradí sezení na místě v hotovostní platbě, nebo kartou. Má možnost zrušit jej bezplatně s dvoudenním předstihem. Pokud se klient z jakéhokoliv důvodu neomluví ze sezení alespoň dva dny předem, musí sezení uhradit, i kdyby se nemohl dostavit. 

Čestné prohlášení
Prohlašuji, že jsem alternativní poradce s vlastní zkušeností (peer konzultant). Nemám univerzitní vzdělání v oboru psychologie, psychiatrie ani pedagogiky. V průběhu naší spolupráce za Vás nijak nepřebírám odpovědnost, pouze Vás podporuji a předávám Vám svou životní zkušenost.