Časopis Magie pro ženy: 30+ úspěšná, ale sama. Jak se otevřít lásce?

12.07.2023

Všichni toužíme po dlouhodobém a naplněném partnerském vztahu, ale když se nám nedaří najít "toho pravého", začneme se ptát, co děláme špatně. Existuje jeden důvod, který se příliš nezdůrazňuje, a který trápí zejména spirituálně vnímavé ženy.

Již od dětství jsme vystaveni vnějším vlivům, které nás tvoří tak, abychom se stali osobami, které druzí přijímají, až se tím ztrácíme sami sobě. Programy a očekávání, která jsme si odnesli z našeho dětství a role dcery, přenášíme dál do role partnerky. Mnoho žen se tak ocitá v závislostním typu vztahu, kde si nedovolují být sami sebou. Cítí, že potřebují "žít jinak", ale nevědí přesně jak na to. Podvědomě se bojí ztráty vlastní identity, a proto ve vztazích udržují odstup nebo volí cestu milenky, což často prověřuje jejich sebeúctu.

Očistou životních rolí a harmonizací ženských archetypů si žena dovolí znovu otevřít své srdce lásce a překonat omezení, která jí stojí v cestě.

Celistvé ženy přitahují celistvé muže a společně tvoří partnerství založené na otevřené komunikaci, rovnováze a vzájemné inspiraci. Tento typ vztahu do duší vnímavých žen přináší klid a umožňuje jim žít svou přirozenou autenticitu bez omezujících strachů. Své zkušenosti s tímto procesem sdílí Karolína Kubešová, terapeutka z JogaProzitku.cz.

Karolína sama prožívala úzkosti a panické ataky po dobu pěti let, a proto může nejlépe pomoci ženám na jejich cestě k celistvosti. Její práce je pro ni srdeční záležitosti, protože ví, jak je důležité doprovázet ženy na jejich transformačním putování. Obvykle stačí jedno terapeutické setkání s Karolínou, které může mít hluboký a trvalý efekt.


Vydalo nakladatelství časopisu ENIGMA - KNIHOVNIČKA ENIGMA Průvodce
dne: 21.6. 2023, RF HOBBY, s.r.o., šéfredaktorka: Karla Pelikánová, obrazová redaktorka: Pavla Zvěřinová ve spolupráci s Karolínou Kubešovou a JógaProžitku