Psychospirituální krize

Psychospirituální krize může potkat každého z nás v jakémkoliv věku. Může, ale nemusí jí předcházet dramatické období života, traumatický zážitek, drogová, nebo spirituální zkušenost. Je ukazatelem naší skutečné hloubky duše, nikoliv našeho osobního selhání. Dopřejte si hladký průchod svou vlastní hloubkou i Vy. 

👍 Kdo nezažil nepochopí! Doporučuji, abyste pro sebe vyhledali průvodce, který má svou osobní zkušenost a již svou psychospirituální krizí prošel.
👍 Každá krize je jiná, proto nehledejte univerzální řešení svých individuálních problémů
👍 V terapii, či konzultaci získáte ucelený pohled i řešení toho, co se s Vámi děje, jak sami sobě ulevit, jak svou situaci řešit v každodenním životě a jak tím vším hladce projít ža do spokojenosti a přirozené lehkosti bytí
👍 Do terapie není nutné docházet pravidelně ani dlouhodobě


"Je to i můj příběh - psychospirituální krize (2012-2017)

...abstraktní duševní stavy, úzkosti, nesmyslnost bytí, deprese, pocity že se všechno rozpadá, že něco uvnitř mě je mrtvé. Tak bych popsala své 5 leté životní období psychospirituální krize.

Na konci každé krize zjistítíme, že nám mnohem více dala, než vzala. Můj život se změnil, ale dnes jsem mnohem vyrovnanější a spokojenější. Doslova jsem překonala svou karmu a našla svou dharmu (pravé poslání duše) od roku 2018 doprovázím na cestě k sobě i Vás."


  • Pomohu Vám zorientovat se v tom, co se uvnitř Vás děje
  • Doprovodím Vás a tím Vám výrazně zkrátím a zjednoduším celý Váš průchod psychospirituální krizí 
  • Naučím Vás aktivně a efektivně spolupracovat s duší, myslí i abstrakcí (jako jsou bludy, strachy z neznáma, strachy ze smrti a podobné...) 
  • Zavoláme si, když budete potřebovat akutní pomoc.


Co to je psychospirituální krize?

???Regresní terapie Vám odhalí nečekané a hluboké souvislosti v tématu, které jste se rozhodli vyřešit. Otevře se před Vámi nová cesta, nové uvědomění a dokonce i přesný a praktický návod, jak a kudy postupovat dál ve svém životě.

Jak probíha terapie?

???Terapie probíhá vždy za Vašeho plného vědomí. NEJEDNÁ SE O HYPNÓZU. Terapii si můžete představit, jako vedenou meditaci sestavenou Vám na míru, při které se mnou budete volně komunikovat.

Po celou dobu terapie jste to Vy, kdo rozhoduje o tom, co a jakým způsobem budeme v terapii řešit.

Minulé životy: Moje terapeutická zkušenost je taková, že jen výjmečně je nutné v terapii vstupovat do tzv.: minulých životů. Většina našich trápení pochází z aktuálních a dětských traumat, které jsem prožili v tomto aktuálním životě. Když se v průběhu  

Výborně zpracovaný příběh o průchodu psychospirituální krizí slavného komika Jima Carreyho

Je to i můj příběh - psychospirituální krize

HOLOTROPNÍ DÝCHÁNÍ a TRANSPERSONÁLNÍ TERAPIE

JUNGOVA AKTIVNÍ IMAGINACE
VIZUALIZACE a NLP

MUŽSKÉ A ŽENSKÉ ARCHETYPY
A TERAPIE ŽIVOTNÍCH ROLÍ

TIPPINGOVA METODA RADIKÁLNÍ ODPUŠTĚNÍ

"Dekuji za vcerejsi povidani, bylo to prijemné pokecat se s nekym podobne naladenym na téma které me zajima. Dam na vase rady a tesim se na krasnou pritomnost a tim padem i budoucnost. Az budu potrebovat ozvu se a budu se tesit. Jste uzasna bytost..."

(Konzultace spontánních transpersonálních a rozšířených stavů vědomí. Z velkého zmatku jsme v průběhu jedné konzultace udělali velké WoW./celkem 1 terapie)

Kuchař

"S terapií jsem moc spokojen. Co bych vyzdvihl je naladění a pochopení problemu při terapii a s tím související souhra s terapeutkou."

(Psychospirituální krize, 14 dní pobyt na psychiatrii. Velké tiky a záškuby v celém těle, silná sociální úzkost, neschopnost chodit do práce a žít v jednom bytě s vlastní rodinou. Dnes je bez léků, chodí do práce a ač vztah prošel velkou prověrkou, Michal opět žije v bytě se svou milovanou rodinou.)

Michal, 48 let

"Dobrý den, po terapii se zase cítím o něco lépe. Dokonce včera jsem byla na kontrole u paní psychiatricky a dohodly jsme se na snížení dávky i toho druhého léku, takže pomalu začnu vysazovat.

Děkuji moc za vše. Cítím, že to zvládnu🙂"

(Bipolární porucha zaléčená psychofarmaky, nyní se objevila zdravotní komplikace, která neumožňují pokračovat v užívání léků v takové míře. Veronika úspěšně a postupně vysazuje léky, které jí do teď vytvářeli pocit jistoty. Díky terapii si buduje nové přirozené (nechemické) opěrné body.)

Veronika, 24 let