Regresní a progresní terapie

Zbavte se zátěže z minulosti, odblokujte svá traumata, uvolněte podvědomé vzorce chování, zbavte se obav o budoucnost i psychospmatických zdravotních problémů. Je to jednoduché, stačí se pohodlně posadit do křesla, zavřít si oči a podívat se hluboko do sebe samých.  

👍 2-3 hodiny terapie
👍 každá terapie je na konkrétní téma, které se obvykle v průběhu sezení vyřeší natolik, že se k němu v dalších setkáních nemusíme vracet
👍 do terapie není nutné docházet pravidelně ani dlouhodobě, záleží na tom kolik témat Vás do terapie přivádí a jak jsou témata vzájemně propojená


"Regresní terapie je moje srdcovka, jelikož jde přímo k jádru problému. Velmi účinně a hlavně trvale odstraní jakékoliv trauma i z dávné a zcela vytěsněné minulosti.

Mě samotné regresní terapie velmi pomohla, odhalila mi nečekané souvislosti v mém životě a naučila mě efektivně spolupracovat s přirozenou dynamikou mých vlastních emocí."


  • odblokování traumat (ztráta blízké osoby, potrat, rozvod, sexuální zneužití...) 
  • naučte se spolupracovat s dynamikou vlastních emocí a pocitů (vztek, smutek, strach, vina, stud...) 
  • zlepšete svou koncentraci a soustředněost (zvláště z pocitů nejistoty, ustrašenosti, nebo nízkého sebevědomí. Odblokovat lze například i koktání, rudnutí v obličeji ze studu, nebo třes v rukou z nervozity)
  • uzdravte své vztahy (schopnost nevazovat nové vztahy, udržovat ve vztazích lásku, důvěru, pohodu a otevřenou komunikaci...)
  • zbavte se bolestí, chronických zdravotních problémů, nespavosti, psychosomatických obtíží...


Nové začátky

Regresní terapie Vám odhalí nečekané a hluboké souvislosti v tématu, které jste se rozhodli vyřešit. Otevře se před Vámi nová cesta, nové uvědomění a dokonce i přesný a praktický návod, jak a kudy postupovat dál ve svém životě.

Velká úleva

Témněř každý, kdo podstoupil regresní terapii mluví o velké úlevě "Jako by Vám spadl ze srdce kámen o kterém jste možná ani nevěděli, že ho tam máte." Díky hloubce prožitku v kombinaci s vizualizací se ve Vás odehraje přirozený transformační proces. Věřte, že budete schopní přijmout vše prožité, hluboce odpustit neodpustitelné a tím velmi ulevit své duši. 

Jak probíhá terapie?

Terapie probíhá vždy za Vašeho plného vědomí. NEJEDNÁ SE O HYPNÓZU. Terapii si můžete představit, jako vedenou meditaci sestavenou Vám na míru, při které se mnou budete volně komunikovat.

Po celou dobu terapie jste to Vy, kdo rozhoduje o tom, co a jakým způsobem budeme v terapii řešit.

Minulé životy: Moje terapeutická zkušenost je taková, že jen výjmečně je nutné v terapii vstupovat do tzv.: minulých životů. Většina našich trápení pochází z aktuálních a dětských traumat, které jsem prožili v tomto aktuálním životě. Když se v průběhu terapii naskytne možnost vstoupit do minulých životů, vždy se Vás budu ptát jestli do minulého života chcete vstoupit. Vy sami se přímo v terapii rozhodnete. Vše co se v terapii děje včetně hloubky do kterých vstupujete máte v průběhu terapii plně pod kontrolou. Nemůže se tedy stát, že byste se dostali do vrstvy sebepoznání na kterou nejste připravení.

Terapie v zastoupení: v případě maminek malých dětí (cca do 10 let) lze mnoho dětských témat řešit přes matku. Terapie v zastoupení je možná i u nemocných lidí, kteří nejsou schopni na terapii dorazit, nebo v případě čištění prostor na dálku, které jsou energeticky zatížené. Ve všech těchto případech doporučuji si nejprve zavolat. Všechny situace jsou řešitelné.  

Zbavte se i Vy svých obav z budoucnosti video kurz ZDARMA

TIPPINGOVA METODA RADIKÁLNÍ ODPUŠTĚNÍ

PSYCHOSOMATICKÉ MAPOVÁNÍ a SOMATIC EXPERIENCING

MUŽSKÉ A ŽENSKÉ ARCHETYPY
A TERAPIE ŽIVOTNÍCH ROLÍ

PŘÍRODNÍ ANTIDEPRESIVA
(Bachova květová terapie)

"Pre mňa je Karolínka veľmi trpezlivá žena, s krásnym srdcom, ktorá má triezvy pohľad na svet a dokáže vám otvoriť oči a myseľ v priebehu sedenia. Moja vďačnosť nemá hraníc. Po každej terapii mám pocit, že mi vdýchla kus nového života a ja vykračujem do dňa správnou nohou a ľahšou hlavou."

(Velká rodinná krize)

Adriana

"Terapie jsem začal navštěvovat primárně kvůli svému dřívějšímu problému se střevy které mi lékaři diagnostikovali jako ulcerózní kolitidu. Díky terapiím jsem zjistil že tento problém přímo souvisel s mým prožitým traumatem s dětství. Trauma jsem díky terapiím a skvělému přístupu Karolíny vyléčil a tím i svá střeva. Moc Děkuji Karolíno :-) "

(Ulcerózní kolitida)

Libor, 26 let

"Musím se ti pochlubit... Moje kolegyně (obávaná učitelka češtiny a dějepisu) mi dnes pochválila mluvu. Dokonce se mě ptala zda-li nechodím na logopedii, jaký prý mám progres v řeči. Tak nejen, že se cítím líp a líp, ale je to znát asi i ve všech směrech... A to díky tobě, moc děkuji za podporu sebejistoty :)"

(Strach jít svou cestou, souvislost s traumatem z dětství)

Linda